W spotkaniu uczestniczyło wiele ważnych osób związanych z życiem społeczności lokalnej m.in. starosta biłgorajski, Andrzej Szarlip, burmistrz Goraja Antonim Łukasikiem z małżonką, czy posługujący w gorajskiej parafii księża.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"10283"}
Nie zabrakło również przedstawicieli Klubu Seniora Złota Jesień z Biłgoraja, którzy zostali zaproszeni przez organizatorów. Ta współpraca między różnymi grupami społecznymi jest dowodem na to, jak ważne jest budowanie więzi i integracja w lokalnej społeczności.
Podczas wieczerzy wigilijnej, podzielono się opłatkiem i składano sobie wzajemnie najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Po zakończeniu wspólnego posiłku nadszedł czas na kolędowanie. Zespół Zgrani Chłopcy, rozgrzewali serca i przypominali o najpiękniejszych polskich tradycjach bożonarodzeniowych. Wszyscy goście chętnie dołączali do nich.
Wydarzenia było okazja do spotkania się, wspólnej modlitwy i dzielenia się radością związaną z nadchodzącymi świętami. Dzięki zaangażowaniu wielu wszystkich osób, uczestnicy mogli poczuć klimat zbliżającego się Bożego Narodzenia.
Stowarzyszenie Kobiet Goraja - Kobieta Aktywna, Koło Gospodyń Wiejskich Goraj oraz Gminny Ośrodek Kultury zasługują na największe słowa uznania za starania i zaangażowanie w organizacji tego wydarzenia.
Życzymy wszystkim członkom tych organizacji oraz wszystkim mieszkańcom Goraja, aby Święta Bożego Narodzenia były pełne radości, miłości i wzajemnego zrozumienia. Niech ten czas przyniesie też odnowienie sił i nadzieję na przyszłość.
Foto: GOK Goraj
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
„Ujrzał i uwierzył” - Niedziela Zmartwychwstania (FOTO)
i naprawiać krzywdy, które wyrządzili
o tak
20:21, 2026-04-07
Wielkanoc na drogach Lubelszczyzny
Wniosek że w tym kraju nie da się nie pić
niestety
18:48, 2026-04-07
„Ujrzał i uwierzył” - Niedziela Zmartwychwstania (FOTO)
Wszyscy powinni być lepsi po pięknych świętach Wielkanocy.
katolik
14:56, 2026-04-07
Wielkanoc na drogach Lubelszczyzny
Tych 56 nietrzeźwych za kierownicą skazać na ciężkie roboty! Zabrać im samochody i prawo jazdy dożywotnio, oraz zasądzić im wysokie kary grzywny. Nie może być tak, żeby zbyt łagodnie tolerować takie osoby zagrażające życiu i zdrowiu użytkownikom dróg.
obywatel
14:44, 2026-04-07