Chłodna jesienna aura i silny wiatr nie odstraszyły organizatorów i uczestników pikniku charytatywnego, który 8 października 2023 roku nad Zalewem Biszcza Żary. Kwestowano na leczenie i rehabilitację Dariusza Wróbla i Adasia Iwanejko.
Na wydarzenie złożył się kiermasz ciast, zbiórka do puszek, atrakcje dla dzieci, zajęcia zumba fitness, pokaz mody czy koncert Michaliny Lipińskiej i Irka Kuśmierczak.
[FOTORELACJA]9647[/FOTORELACJA]
- Jeśli my razem nie pomożemy, to rodzinom będzie bardzo ciężko zebrać środki na rehabilitację Darka i Adasia. Dlatego dziś organizujemy festyn i zbieramy do puszek. To z jednej strony stworzenie możliwości pomagania, z drugiej wsparcie dla osób potrzebujących z naszego sąsiedztwa - mówi organizator pikniku, Agnieszka Buła.
- Są osoby które upiekły ciasta, są osoby które przyjechały motocyklami, jest pokaz mody. Każdy daje coś od siebie, dzielą się z potrzebującymi. Dzięki temu możemy organizować takie wydarzenia - dodaje.
Pomoc przeznaczona jest dla Dariusza Wróbla, który był w śpiączce i obecnie walczy o powrót mowy. Potzrebne są środki na kolejne turnusy i kosztowną rehabilitację.
Z kolei Adaś Iwanejko cierpi na dystrofię mięśniową, którą można wyhamować, ale potrzebna jest kosztowna rehabilitację. 10-latek wymaga kosztownych zabiegów.
Pieniądze są. Zmieni się Park Nowakowskiego
super , super , wreszcie coś fajnego przyrodniczego połączonego z atrakcjami dla dzieci, jak dobrze, że blisko mieszkam
Różnówka górą
12:31, 2025-06-25
Będą utrudnienia na ulicy Motorowej. W związku z
Czarnek zraża pyskówkami. Kultury politycznej, ogłady mu brak. Człowiek z klasą nawet krytykę potrafi wyrazić nie po chamsku ale kulturalnie.
obiektywnie
12:24, 2025-06-25
"Praktyczna Pani" odchodzi do historii
W moich latach licealnych na piętrze Praktycznej Pani odbywały się w weekendy wieczorki taneczne. Nie rozumiem tetryka, Biłgoraj spokojne , coraz ładniejsze miasto. Nie każdy lubi wielkie aglomeracje.
kiedyś
12:20, 2025-06-25
Pieniądze są. Zmieni się Park Nowakowskiego
Powód do zadowolenia, że zabytkowy, zielony zakątek z ciekawą historią będzie jeszcze bardziej atrakcyjny.
z Biłgoraja
12:15, 2025-06-25
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz