Kultura i rozrywka

Zamknij

Dodaj komentarz

Tarnogród. Eliminacje gminne 42. Małego Konkursu Recytatorskiego (WYNIKI)

TOK 08:32, 11.05.2023 Aktualizacja: 22:07, 13.10.2025
Skomentuj Tarnogród. Eliminacje gminne 42. Małego Konkursu Recytatorskiego (WYNIKI) Tarnogród. Eliminacje gminne 42. Małego Konkursu Recytatorskiego

8 maja 2023 roku w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje gminne 42. Małego Konkursu Recytatorskiego, do których przystąpiło 17 recytatorów ze Szkoły Podstawowej im. Marii Curie Skłodowskiej w Tarnogrodzie, ze Szkoły Podstawowej im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Różańcu II i z Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"9134"}

Komisja w składzie: Ewa Żukowska - instruktor teatralny, Justyna Żukowska - muzyk z Teatru Muzycznego w Lublinie i Renata Ćwik - dyrektor Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury postanowiła nominować do eliminacji powiatowych następujące osoby:

- Gabriela Kozę ze Szkoły Podstawowej im. Marii Curie Skłodowskiej w Tarnogrodzie;
- Karinę Zając ze Szkoły Podstawowej im. Marii Curie Skłodowskiej w Tarnogrodzie;
- Adriana Lisa ze Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Różańcu II.

Wyróżniono:

- Julię Szumiec ze Szkoły Podstawowej im. Marii Curie Skłodowskiej w Tarnogrodzie.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez Tarnogrodzki Ośrodek Kultury.

::news{"type":"see-also","item":"34090"}

Trzymamy kciuki za nominowanych, którzy będą reprezentować gminę Tarnogród podczas etapu powiatowego, który będzie miał miejsce w Biłgorajskim Centrum Kultury już w najbliższą sobotę 13 maja 2023 roku.

(TOK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Tusk i Kierwiński podziękowali strażakom

Ujadaczom,narzekającym na SAFE przypominamy o wysokich pożyczkach zaciągniętych na broń za czasów PiS ( Korea i inne). Dzięki SAFE, POlska będzie sprzedawać broń, już kontrakty zawarte, w dodatku nowe miejsca pracy i w ogóle poprawa bezpieczeństwa dzięki uzbrojeniu.

bezpartyjny

20:12, 2026-05-31

Tusk i Kierwiński podziękowali strażakom

Wielki Plus za SAFE , nie tylko Podkarpacie na tym bardzo skorzysta ale w ogóle gospodarka RP. Natomaist wielki minus za butelkomaty, które w większości nie dzialają, zatem należy powrócić do poprzedniego systemu , wygodnego dla wszytskich.

ocena

20:06, 2026-05-31

Koniec inwestycji w Starym Bidaczowie

Schodzinski zabiegał? Projekt by kiedy schodzinski nawet nie miedziak ci to kanalizacja. Zresztą nadal nie wie:)

Aaa

19:56, 2026-05-31

Pierwszy Rajd Pokoleń w Biłgoraju

Ul. Cegielniana podobno to nadal droga powiatowa, apel i prośba do Zarządu Dróg Powiatowych w Biłgoraju oraz do Wydziału Ruchu Drogowego Policji - wreszcie ustanowcie przejście z pasami dla pieszych vis a vis sklpeu piekarniczego ( gdzie sprzedawane są wyroby Kotowskich) . Obecna sytuacja dla pieszych na tym odcinku zagraża ich życiu. Codziennie wielu mieszkańców przechodzi przez ulicę , w tym mnóstow uczniów, którzy są klientami sklepu pieoarniczego. Tamtędy przechodzą mieszkańcvy udając się do Delikatesów itp. Często też przechodzą w pobliżu skrzyżowania ulic 400;iecia i Cegielnianej. Muszą tak, przecież nie będą fruwać. Były już tam wypadki , jak ktoś zginie to na odpowiedzialność ZDP i oprośba do policji pomóżcie w tej sparwie zanim dojdzie do tragedii. Przepisy są takie, że jeśli odległosć od najbliżego przejścia przekarcza 100 m wtedy można leghalnie przechodzić mimo braku pasów, ale kierowcy to mają gdzieś , pyskują przechodniom. My, mieszkańcy tamtego rejonu prosimy pilnie oznakować tam przejście.

Zagrożenie na Cegiel

13:45, 2026-05-31

0%