W minioną niedzielę 30 października w remizie OSP Biszcza II, w gminie Biszcza, odbył się wyjątkowy koncert w wykonaniu dzieci i młodzieży. Usłyszeć można było najpiękniejsze piosenki o jesieni. Było nastrojowo, nieco nostalgicznie, ale i wesoło.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Młodzi artyści przygotowywali się do występu przez wiele tygodni, a gościem specjalnym był Szwadron Kawalerii im. 3 Pułku Ułanów Śląskich, który wystąpił w zupełnie nietypowej odsłonie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Biłgoraj. Rozstrzygnięto konkurs Działaj Lokalnie
Zastanawiające to rozstrzygniecie. Kasa dla swoich? Czyli jak z KPO rozdać swoim. Nie ważne, że zakres realizacji zadań ograniczony ale poparcie rośnie. Za czasów pani Ireny Gadaj była zachowana transparentność i jakość, a jak jest teraz sami sobie odpowiedzmy.
Wnioskodawca
12:19, 2026-06-24
Biłgoraj. Rozstrzygnięto konkurs Działaj Lokalnie
Jakie warunki, kryteria musi spełniać wnioskodawca żeby otrzymać rzetelnie z naciskiem na rzetelnie!!! dofinansowanie ?????? Bo tak widzę że na przysłowiowe grilowanie można bez problemu.....
Się pytam
09:24, 2026-06-24
Starosta w Warszawie. Pomoc po pożarze Puszczy
Niezadowolenie opozycji z obecnych władz Biłgoraja, choć udzielono burmistrzowi absolutorium, to jednak opozycja krytykowała za długi inne ich zdaniem poważne błędy. Czas pokaże
czas pokaże
08:41, 2026-06-24
Starosta w Warszawie. Pomoc po pożarze Puszczy
On tylko jedno potrafi, szubrawić, niszczyć ludzi którzy sie z nim nie zgadzają i dawać pracę za poparcie.
on
08:40, 2026-06-24