Zamknij

Bożonarodzeniowe stroiki i ozdoby

13:00, 23.12.2016
Skomentuj
Stroik świąteczny to obowiązkowa ozdoba wigilijnego stołu. W bibliotece w Tereszpolu odbyło się spotkanie podczas którego każdy mógł spróbować swoich sił i własnoręcznie wykonać stroiki.

Uczestniczki warsztatów wykazały się niezwykłą wyobraźnią i kreatywnością, w efekcie czego powstały oryginalne i niepowtarzalne dekoracje bożonarodzeniowe.



Zajęcia były także okazją do spotkania w miłej, przedświątecznej atmosferze. Dziękujemy wszystkim chętnym za uczestnictwo i zapraszamy na kolejne warsztaty.



Swych sił w wykonywaniu ozdób świątecznych próbowali także najmłodsi mieszkańcy Gminy Tereszpol. 5 i 6-latki z ZSS w Tereszpolu - Zaorendzie wspólnie z opiekunami wykonywali ozdoby na świąteczny kiermasz.

/red./

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%