To wydarzenie przyciągnie młodych sportowców z różnych roczników, którzy będą mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności oraz pasję do piłki nożnej.
Program Turnieju
W sobotę, 22 marca, swoje umiejętności zaprezentują dzieci z roczników 2020, 2019 oraz 2018. To pierwszy dzień turnieju, który z pewnością dostarczy wielu emocjonujących chwil zarówno zawodnikom, jak i kibicom. W niedzielę, 23 marca, na boisko wybiegną młodzi piłkarze z roczników 2017, 2016 oraz 2015, którzy również będą walczyć o zwycięstwo w duchu fair play.
Organizacja i patronat
Biłgoraj Cup 2025 organizowany jest przez Football Academy we współpracy z Bankiem Spółdzielczym. Turniej objęty jest patronatem powiatu biłgorajskiego, co podkreśla wagę i znaczenie tego wydarzenia dla lokalnej społeczności. Dzięki wsparciu lokalnych instytucji, turniej stanie się nie tylko sportową rywalizacją, ale również doskonałą okazją do integracji społeczności.
Atrakcje dla Uczestników i Kibiców
Oprócz emocjonujących rozgrywek, organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji dla uczestników. Każdy młody piłkarz otrzyma medal za udział, co z pewnością będzie dla nich miłą pamiątką. Dodatkowo, dla wszystkich przybyłych przygotowany zostanie poczęstunek, aby umilić czas spędzony na boisku. Warto zaznaczyć, że Biłgoraj Cup 2025 to nie tylko sport, ale także wspaniała okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi w radosnej atmosferze.
Zachęta do przybycia
Zachęcamy wszystkich miłośników sportu oraz rodziny młodych piłkarzy do przybycia na Biłgoraj Cup 2025. To wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością dostarczy niezapomnianych chwil i emocji. Przyjdźcie wspierać małych sportowców, kibicujcie im z całych sił i cieszcie się wspólnie z radościami związanymi z piłką nożną!
1 1
W wieku tych 4-5-6-7-8 latków nie powinno być podziału i przydziału dzieci do konkretnych sportów. Pisanie o "utalentowanych piłkarzach" w stosunku do 5-letnich dzieci to nadużycie. Nie wiadomo w jakim kierunku rozwinie się talent takiego dzieciaka - może w wieku 15 lat będzie 2-metrowcem (potencjalnym koszykarzem, pływakiem czy siatkarzem), a może przeciwnie 1,5 - metrowcem (ciężary?). Te dzieci powinny bawić się ogólnorozwojowo a nie być już zaszufladkowane bo potem za kilka lat są depresje i dramaty - "bo taki miał być przecież talent, niemal Lewandowski".
1 1
W tym wieku najważniejszy jest udział dziecka w zajęciach ruchowych. Dlatego są programy ministerialne: Aktywna Szkoła, Aktywny do Kwadratu, Mały Mistrz, Program Klub. Są kierowane do szkół i bezpłatne dla uczestników a nauczycieli opłaca operator Programu ze środków ministerialnych. Nie rozumiem rodziców, którzy wysyłają dzieci do różnych "akademii" i "szkółek" i płacą za coś co jest już opłacone bo te akademie też korzystają z tych programów i pieniędzy samorządowych.