Zamknij

Biłgoraj. Seminarium Mieszanych Sztuk Walki (FOTO, VIDEO)

Portal informacyjny bilgoraj.com.plPortal informacyjny bilgoraj.com.pl 18:50, 15.03.2025 Aktualizacja: 19:34, 15.03.2025
Skomentuj Biłgoraj. Seminarium Mieszanych Sztuk Walki Biłgoraj. Seminarium Mieszanych Sztuk Walki

  • Około 300 osób wzięło udział, w zorganizowanym 15 marca 2025 roku w Biłgoraju, seminarium Mieszanych Sztuk Walki.

  • Z adeptami MMA trenował Jakub Wikłacz.

Wikłacz to polski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA). Zdobywca pucharów na amatorskich Mistrzostwach Polski z lat 2012, 2013 i 2014. Były mistrz organizacji KSW w wadze koguciej[3]. Wcześniej walczył dla takich organizacji jak: KSW, Spartan Fight, ACB, PLMMA czy Celtic Gladiator.

[FOTORELACJANOWA]12807[/FOTORELACJANOWA]

Jego stylem bazowym zawodnika jest grappling, na 14 zwycięskich walk skończył aż 10 przez poddania rywali. W 2023 roku podczas Zenith BJJ Camp w Gnieźnie został promowany na czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu (BJJ).

- Jestem zawodnikiem Mieszanych Sztuk Walki, były mistrzem KSW, mam 21 profesjonalnych pojedynków na koncie. Zaczynałem jak wielu z tych młodych ludzi, którzy dziś są na seminarium. Jest mi niezmiernie miło, że mogę dziś być w Biłgoraju i dzielić się wiedzą. Sporty walki to wspaniała przygoda i rozwój człowieka. Zachęcam wszystkich by się w sztuki walki zaangażowali, to wspaniały sport - mówi Jakub Wikłacz w rozmowie z Portalem bilgoraj.com.pl

Podczas seminarium postawiono przede wszystkim na walkę frontową. Mistrz dzielił się z uczestnikami swym doświadczeniem, wiedzą i tajnikami z ringu.

Organizatorem seminarium był KIMBO Team MMA.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%