Sportowe Emocje i Wspólne Świętowanie
Bieg rozpoczął się na ul. Polnej, a meta znajdowała się przy Centrum Integracji Społecznej. Uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe, co pozwoliło dostosować dystans do ich możliwości: roczniki 2015 i młodsi (600 m), roczniki 2012-2014 (1000 m) oraz roczniki 2010-2011 (1200 m). Dzięki temu każdy mógł spróbować swoich sił.
[ZT]47893[/ZT]
Wszyscy biegacze, niezależnie od osiągniętych wyników, otrzymali pamiątkowy medal, który będzie symbolem ich wysiłku i wspaniałych wspomnień. Po biegu organizatorzy zapewnili smaczny poczęstunek, a uczestnicy mieli okazję się zintegrować oraz wymienić wrażeniami ze wspólnej rywalizacji. W tegorocznej edycji wzięło udział aż 120 młodych sportowców.
Nagrody i Wyróżnienia
Na najlepszych zawodników w każdej kategorii czekały nagrody w postaci pucharów oraz drobnych upominków. Zwycięzcy wykazali się nie tylko szybkością, ale także determinacją. Bieg Niepodległości nie tylko celebrował sport, ale również wartości patriotyczne i integrację lokalnej społeczności.
[ZT]47955[/ZT]
Organizatorem biegu był Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu przy współpracy z Gminą Frampol. Wydarzenie mogło się odbyć dzięki hojności Urzędu Miejskiego we Frampolu, Banku Spółdzielczego we Frampolu i pana Jakuba Osińskiego.
Kategoria 2015 i młodsi
Dziewczęta:
Chłopcy:
Kategoria 2012 - 2014
Dziewczęta:
Chłopcy:
Kategoria 2010 - 2011
Dziewczęta:
Chłopcy:
Bieg Niepodległości we Frampolu to więcej niż tylko sport - to żywa lekcja patriotyzmu i społecznej integracji. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz tym, którzy wsparli jego organizację.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz