Wspólne świętowanie
We wspólnym świętowaniu udział wzięli licznie zgromadzeni działacze klubu, zawodnicy i ich rodziny, a także przedstawiciele władz.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"11364"}
Obecnie byli poseł Małgorzata Gromadzka, wicestarosta biłgorajski Beata Strzałka, burmistrz Biłgoraja Wojciech Gleń i przewodniczący Rady Miasta Biłgoraja Łukasz Pracoń.
Dwudziestoletnia historia sukcesów
Na przestrzeni 20 lat działalności Sparty Biłgoraj prowadzone były zajęcia z różnych dyscyplin sportowych, a największe sukcesy odnoszono w piłce nożnej, koszykówce, windsurfingu i pływaniu.
Podczas gali przypomniano najważniejsze momenty w historii klubu, m.in. pierwsze treningi, obozy szkoleniowe, zdobyte puchary i medale. Szczególnie wzruszające były relacje byłych zawodników i trenerów, którzy dzielili się swoimi wspomnieniami i doświadczeniami z czasów spędzonych w Sparcie.
Docenienie zaangażowania
Podczas uroczystości wręczono pamiątkowe wyróżnienia dla osób szczególnie zaangażowanych w rozwój klubu. Podziękowano również wszystkim sponsorom i osobom wspierającym Spartę na przestrzeni lat.
Przyszłość przed nami
Jubileusz 20-lecia był nie tylko okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć, ale również do wyznaczenia nowych celów na przyszłość. Prezes klubu zarysował plany dalszego rozwoju Sparty, stawiając na rozwój młodzieży i promocję sportu wśród mieszkańców Biłgoraja i okolic.
Marcin Daniec
Po części oficjalnej dla uczestników wydarzenia wystąpił Maciej Daniec, satyryk, artysta kabaretowy, komik. Współzałożyciel kabaretu "Takich dwóch". Współpracował także z kabaretami: Wały Jagiellońskie, Pod Egidą.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Widownia06:35, 16.06.2024
Brawo Aśka i Marcin. Świetna konferansjerka. Początek w trakcie podniesienia kulis był trochę w stylu filmików Herbalife😁
Na szczęście później tak jak trzeba, świetnie.
obserwator09:14, 16.06.2024
Ty Piskorski niech cię żona zaprowadzi do sklepu i kup se chłopie garnitur ,jak ty wyglądzsz ,reprezentujesz miasto .Bo ten Pracoń to zwykly chłopin wygląda tak jak i się wysławia ale ty opamiętaj się i kup se wreszcie wspomniany garnityj,Popatrz na bylego Burmistrza toą to chłop z klasą,kultura,wygląd .ubiór a ty co chłopaczku-nic.
-23:03, 17.06.2024
A konkretnie to jakie to sukcesy w w piłce nożnej, bo chyba w IV lidze jak Łada nigdy nie graliście i grać nie będziecie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Uczniowie biłgorajskiego RCEZ wyjechali na staże do...
Stefa Indor najgorszy nauczyciel ever I jak każdy polski anglista nie zna języka którego uczy. Pozdrawiam były partner
Indyk
02:45, 2026-06-27
Seniorzy z UTW w Biłgoraju zakończyli rok!
juz wreszcie pani Danuta odpocznie?!
emeryt
15:07, 2026-06-26
ZSZiO w Biłgoraju „Złotą Szkołą NBP”!
Na pewno na ta szkoła zasłużya, to jest sprawiedliwie tak wysoka ocena. Nie to w minsterstwie kultury, gdzie są przypadki przyznawania medali nie tym, którzy na to naprawdę zasługują. Ministerstwo kultury powinno rzetelnie wnioski sparwdzać i jakość twórczą danego literata a nie przyznawać medal za byle bez weryfikacji, co jest niesprawiedliwe , haniebne.
Brawo
12:55, 2026-06-26
Miasto Biłgoraj zakończyło drogową inwestycję
Obecny rząd rozdaje dotację bez względu czy władza danego samorządu jest z nim partyjnie czy nie. Pamiętamy jak poprzednicy rozdawali głównie tam gdzie samorząd z PiS i m.in. dlatego PiS wybory przegrał. Dopóki PiS nie pozbędzie się awanturników i takich , którzy kłamią i takich mają zatargi z prawem , dopóty nie odzyskają władzy.
wnioski
12:48, 2026-06-26