Zadanie zrealizowano w ramach większego projektu, który obejmował także budowę hali sportowej z zapleczem sanitarnym przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"10962"}
- Przy naszej szkole powstało boisko do piłki nożnej ze sztucznej trawy, bieżnie poliuretanowe - doogólna dwutorowa i prosta trzytorowa, boisko do gry w piłkę siatkową, skocznia w dal, trybuny miejsce integracji, gdzie uczniowie mogą spędzić wolny czas wiosną i latem - podkreśla Jan Majewski, dyrektor biłgorajskiej "Trójki".
Na uroczystości zgromadziła się społeczność szkolna i wielu znamienitych gości, a wśród nich nie zabrakło projektantów i wykonawców zadania, burmistrza Janusza Rosłana oraz jego zastępcy Jarosława Bondyry oraz dyrektorów miejskich szkół i przedszkoli.
::news{"type":"see-also","item":"40988"}
::news{"type":"see-also","item":"40942"}
::news{"type":"see-also","item":"40061"}
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Bilgorajanin13:14, 11.04.2024
Mało ich do przecięcia wstęgi😀
Sp313:18, 11.04.2024
Mi brakuje radnego dyskotekowego, on by rozkręcił towarzystwo
Jes13:39, 11.04.2024
Jest ok
-13:53, 11.04.2024
Może wreszcie w Trójce coś zacznie się dziać , bo w nigdzie ich nie widać sportowo. Teraz nie będą mieli wykrętów 🙂
Aa15:27, 11.04.2024
Dobrze że będzie cały czas otwarte.
Jes16:34, 11.04.2024
Nawet burmistrz widać że to człowiek z klasą nie pcha się na środek z wypiętą klapą do orderu
Ela16:05, 14.04.2024
Gra przedwyborcza?
Nieroby 17:39, 11.04.2024
Ilu z nich przy łopacie było i co tam robili ?
ja 07:50, 12.04.2024
każdy ma swoją ROLĘ. I ten od łopaty i ten od innych rzeczy.
Patriota18:57, 11.04.2024
W Końcu. Sp 3 na swoj kompleks sportowy. Brawo Panie Burmustrzu Roslan. Teraz kazde dziecko ma Orlika na swoim osiedlu.
Wszystkie dzieci są takie same.
Ma Pan mój głos.
Do patrioty21:01, 11.04.2024
W końcu pogoni złomiarza i znów będzie normalnie
Colt22:09, 11.04.2024
Bardzo dobrze, sport należny rozwijając jak najszerzej, jest tyko jeno ale... Kiedy wreszcie prokuratura zajmie sie przestępstwem polegającym na niszczeniu, a takim jest ciecie w kawałki barwy narodowej (wstęgi) przez rożnych ważnych w Polsce? Polecam panu prokuratorowi letekturę Art. 137 KK.
Właśnie 08:41, 12.04.2024
Właśnie wstęgę mogli w innym kolorze zrobić
Do colt00:03, 12.04.2024
Z kąd jesteś , z Ukrainy bo po polsku coś nie bardzo Ci idzie czy w podstawówce nie odrabiał się lekcji
Tu jest ukropolin07:12, 12.04.2024
A co to za dyskryminacja Ukrainy ? Czemu nie przecinaka barw niebiesko żółtych ? Wszak Ukropolin
Hipokryta_majewski07:48, 12.04.2024
Majewski mówił, że nie chciał robić otwarcia przed wyborami, żeby tego nie upolityczniać...a tymczasem otworzył tuż przed drugą turą wyborów i zaprosił Rosłana...a gdzie radni? Gdzie pani Strzałka, która za tymi środkami zabiegała?
Bilgorajanin08:41, 12.04.2024
Fabryki, nie chodniki.
Tego oczekujemy !
-10:42, 12.04.2024
Tylko czy obiekt będzie służył dzieciom? Bo na innych orlikach przy Sp 4 i SP 1 to tylko piłkarze, Łada itp. a dzieci patrzą przez płot.
Jan18:01, 12.04.2024
Ciekawe po co tej szkole nowe boisko skoro nie biorą udziału w zawodach a każdy uczeń wie jak wyglądają lekcje w-f w trójce. Szkoda kasy.
XXL13:44, 15.04.2024
a może to uczniowie nie dają rady i mimo wysiłków NIC NIE DA SIĘ ZROBIĆ, bo kompletna niemoc i nieudolność i mimo szczerych chęci z g.... bata nie ukręci👎
Janusex23:42, 13.04.2024
Fabryki, nie chodniki. Chcemy ściągnięcia do Biłgoraja fabryk jak za poprzedniego burmistrza. Tego się domagamy
Sportowiec10:12, 14.04.2024
Nie chcemy dymiących kominów w Biłgoraju!
Maciej Żuk15:05, 15.04.2024
Szkoły upolitycznione , księża służacy politykom nie-bezinteresownie ... Polityka i polityka oraz układy. Musi być w końcu wojna i wszystko na nowo.
Anna13212:01, 26.04.2024
Fantastyczna wiadomość dla społeczności Biłgoraja! Inwestycja w kompleks sportowy to nie tylko ulepszenie infrastruktury edukacyjnej, ale przede wszystkim znakomita okazja do promowania zdrowego stylu życia wśród uczniów. Boiska, bieżnie i inne obiekty sportowe z pewnością wzbogacą codzienne życie szkolne, dając młodym ludziom przestrzeń do aktywności fizycznej oraz integracji. Cieszę się, że lokalne władze inwestują w przyszłość naszej młodzieży, promując sport i rekreację. A dla tych, którzy szukają emocji także w wirtualnym świecie, polecam odwiedzić <a href="https://verde-casino.net/">https://verde-casino.net/</a>, gdzie można znaleźć rozrywkę na równie wysokim poziomie.
Weronika12312:02, 26.04.2024
https://verde-casino.net/
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Starosta w Warszawie. Pomoc po pożarze Puszczy
Starostowie nie z wyboru narodu a z układów kolegów. Skoro ludzie na nich głosowali to jest jak jest.
koledzy
07:27, 2026-06-24
Starosta w Warszawie. Pomoc po pożarze Puszczy
przyroda sobie da radę, właściciele lasów też , a co ze szpitalem dla 100 tys. mieszkańców, rozgrywają się ludzkie dramaty, ważne ludzkie życie, kiedy wreszcie? , czekamy na złożone obietnice, szpital podlega starostwu
po kolei
22:33, 2026-06-23
Starosta w Warszawie. Pomoc po pożarze Puszczy
Jedzie i picuje , a nasi posłowie to czemu pomija szarli , przecież dlatego że pominął tych posłów nici z tego , szkoda paliwa,dlaczego z ministrem nie rozmawia, kto tego szkodnika poprze , jak nawet dali lesnictwom to niech się nie podszywa pod nie swoje zasługi , basen plajta , te wyścigi i huki na motorowej wielką durnota i afera. Szpital miał wyprowadzić , tak samo plajta. Co nie weźmie to paroli,
Picer
19:54, 2026-06-23
Nowy plac przy Urzędzie Gminy Aleksandrów
Lepszy rydz niż nic ale jak mam być kąśliwy to te 133 tys dotacji to pryszcz przy kasie marnotrawionej na kolesi przez wójta. Kluczkowski pasożytowal za wiedzą i zgodą wójta, kluczkowski się skończył przyszedł następca leśnik przydupas Romanowskiego.. a gdyby nie kolesiostwo i partyjniactwa to gmina mogłaby zrobić sporo więcej a nie stosować pijar przy byle *%#)!&
Edek
15:23, 2026-06-23