W wyniku losowania utworzono dwie grupy w której "Leśnicy" z Biłgoraja zmierzyli się z drużynami z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku i Jabłoniu. Oba mecze biłgorajanie rozstrzygnęli na swoją korzyść wygrywając po 2:0. W grupie drugiej Zespół Szkół Agrobiznesu w Klementowicach pokonał Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Zamościu.
[FOTORELACJA]10190[/FOTORELACJA]
W pierwszym półfinale nasza drużyna pokonała Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w setach 2:0.
W meczu o III miejsce zespół z Klementowic pokonał Zamość 2:1
W finale Biłgoraj zmierzył się z drużyną z Jabłonia ponownie wygrywając 2:0 i tym samym zapewniając sobie kolejny tytuł Mistrza tych zawodów.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Klaudiusz Ozimek z Technikum Leśnego im. Polskiego Towarzystwa Leśnego w Biłgoraju.
- Guzik Jakub;
- Ozimek Klaudiusz;
- Wojtyniak Michał;
- Grabik Jakub;
- Kapica Jan;
- Stolarczyk Piotr;
- Głąb Paweł;
- Wiatr Paweł;
- Gałan Jakub;
- Przybysz Hubert;
- Nakonieczny Błażej;
- Kluk Kacper;
- Sztaba Tomasz.
Trener: Jacek Grabias.
[ZT]38589[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Wojewoda o incydencie z dronami nad Lubelszczyzną
przeciesz sa satelity szpiegowskie i mozna szybko sprawdzic skon te drony przylecialy , a moze tak jak w Przewodowie
prawda
15:09, 2025-09-10
Ulga podatkowa dla wybranych emerytów
Wszyscy emeryci powinni być zwolnieni z podatków. A nie znowu beznadziejne kryteria.
wszyscy
13:00, 2025-09-10
NIK: reakcja państwa na COVID-19 nieproporcjonalna
Pomysł rządu dot. bonu ciepłowniczego i ulg w cenach prądu jest dyskryminacją dla wielu obywateli. Wbrew konstytucji - takie prezenty tylko dla jednej grupy społecznej kosztem pozostałego społeczeństw to draństwo.
dyskryminacja
12:57, 2025-09-10
Dramatyczna walka z żywiołem w miejscowości Ciosmy
Pewnie jakiś ruski albo proruski podpalił. Takich drani wyłapać i spalić źywcem!
czytelnik
12:53, 2025-09-10