W zawodach, z udziałem 191 pływaków z 13 klubów województwa, biłgorajscy sportowcy zdobyli imponującą liczbę 15 medali, co zapewniło im drugie miejsce w klasyfikacji medalowej, tuż za UKS 23 Lublin. Ponadto, w kategorii dzieci 10-letnich, Sparta triumfowała, zdobywając prestiżowy puchar.
Wśród gwiazd zawodów błyszczał Wojciech Grasza, który w kategorii 10-latków dwukrotnie zdobył tytuł mistrza województwa. Jego dominacja na dystansie 50 metrów stylem klasycznym i 100 metrów stylem zmiennym była niepodważalna. Suma jego startów przyniosła mu nie tylko zwycięstwo w klasyfikacji końcowej, ale i pamiątkową statuetkę.
[FOTORELACJA]10140[/FOTORELACJA]
Nie można pominąć innych znakomitych osiągnięć Sparty. Maja Psiuk zdobyła mistrzostwo na dystansie 50 metrów stylem klasycznym, a Stanisław Zych zwyciężył na 50 metrach stylem grzbietowym. Tytuły wicemistrzów Lubelszczyzny przypadły Konstantemu Naskiewiczowi, Magdzie Magdziarz, Zuzannie Kowalczuk, Leonowi Zubowi i Hannie Grum, przy czym Hanna zajęła również trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej. Na najniższym stopniu podium stanęli także Karolina Robak, Stanisław Mirek i Dominik Palka, dopełniając sukcesy biłgorajskiej Sparty.
Sparta Biłgoraj pokazała, że jest potęgą w wojewódzkim pływaniu, udowadniając to swoim zaangażowaniem, talentem i ciężką pracą. Gratulujemy zawodnikom i trenerom, życząc dalszych sukcesów na pływackich basenach.
-21:09, 03.12.2023
Gratulacje dla dzieci - KANDYDATÓW na sportowców!
A jak wygląda prawdziwa siła biłgorajskiego sportu dzieci i młodzieży proszę sprawdzić na stronie ISM -
Ranking Systemu Sportu Młodzieżowego - Spójny i jednolity dla wszystkich dyscyplin system klasyfikacji polskiego sportu młodzieżowego. Budowany corocznie. Uwzględnia wyniki z głównych imprez dla 4 grup wiekowych: młodzik, junior młodszy, junior, młodzieżowiec. Udostępnione wyniki dają możliwość oceny i porównania osiągnięć sportowych w rywalizacji klubów, województw, powiatów i gmin.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Część radnych chce odwołania Zarządu Powiatu
Może drwala na starostę, taki aktywny.!!!!!
leśnik
18:42, 2025-11-08
Dobre wieści z Black Red White
Najwięcej kasy zarobili jak skończyła się wojna na Bałkanach i u ruskich , no ale wysyłać meble do ruskich to nie ładnie , zakaz bo ukraina się pogniewa lepiej żeby Polak żebrał i grzebał w śmietniku , upadające zakłady to duża wina polityków a wy głosujecie na swoich oprawców
Wschód
15:23, 2025-11-08
Biłgoraj już biało - czerwony
Kto minusuje miejscowego, który ma nadzieję, że mieszkańcy Biłgoraja wywieszą flagi? Przyzwoity Polak 11 listopada świętuje dekorując dom flagą.
z Biłgoraja
14:38, 2025-11-08
Dobre wieści z Black Red White
Pewnie wzięli nowy kredyt i objawił się duch wyjścia z kryzysu. Stracili rynki w wyniku złego zarządzania, braku wizji,nieznajomości rynku meblarskiego. Teraz kadra zarządzająca potrzebna jest do typowania i zwalniania pracowników, oczywiście na końcu też ich zwolnią. Zamknięcie,czy też upadłość takiego zakładu będzie tragedią dla Biłgoraja i okolic.
J23
10:02, 2025-11-08