- Bieg niepodległości to już nasza tradycja. W tym roku była jego ósma edycja. Od dwóch lat zmieniliśmy nieco formułę. Do biegowego uczczenia Narodowego Święta Niepodległości dołączamy aspekt pomocowy. Pomagamy chorym dzieciom w walce o zdrowie i lepsze jutro - mówi Piotr Swacha, z grupy Biłgoraj Biega.
[FOTORELACJA]9921[/FOTORELACJA]
W tym roku kwestowano na leczenie chorej na SMA Igi Karczmarczyk. Zebrane środki wpłacone zostaną na konto Igi i tym samym wsparta zostanie jej walka o samodzielność i wsparcie dla jej rodziców.
Uczestnicy od godziny 14:00, biegali przez 60 minut, po specjalnie wyznaczonej pętli w kształcie serca. Za każdy przebyty kilometr było 10 zł dla Igi. Dal uczestników były pakiety startowe, poczęstunek oraz wspaniała sportowo - patriotyczna atmosfera.
Wydarzenie rozpoczęło się od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego, po czym uczestnicy we własnym tempię ruszyli na biegową trasę. Na zakończenie, dla wyróżniających się biegaczy były puchary.
W biegu udział wzięły całe rodziny z dziećmi.
[ZT]37596[/ZT]
[ZT]37595[/ZT]
[ZT]37577[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
BRW stawia na Biłgoraj i Mielec: Planowana trzecia zmia
3 zmiana o to pewnie będą tyrać Kolumbijczycy za minimalną tak jak w Mielcu. Byście się wstydzili ,Jakiś prezes by robił za tyle ?
Kasa
00:08, 2025-11-10
Groźny wypadek w Różańcu Pierwszym: 15-latek ranny po z
Co 15 latek robił na motocklu? Mam nadzieje ,że rodzice zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Szczerze? Zero myślenia, jakby zginął to byłby płacz i wszyscy byliby winni
Maxi
22:41, 2025-11-09
BRW stawia na Biłgoraj i Mielec: Planowana trzecia zmia
To znaczy podwyżki będą ?
5000 ?
21:33, 2025-11-09
Dobre wieści z Black Red White
to podobnie w administracji, tylko, że to z naszych podatków , komputeryzacja, a stanowiska się mnożą, kiedy ktoś wprowadzi racjonalizacje i restrukturyzację ???
oooo...
20:58, 2025-11-09