- Miło mi poinformować, że będę ścigał się w ekipie Forch Racing w serii Porsche Sports Cup Deutschland. Zmieniam kategorię - przesiadam się do szybszego samochodu! Jest szerszy, ma lepsze hamulce i całkowicie inną aerodynamikę - poinformował młody kierowca z powiatu biłgorajskiego.
Jak podkreśla Karol, nadchodzący sezon to kolejny krok w kierunku najbardziej prestiżowej serii w cyklu Porsche - Super Cup!
-To właśnie samochodem z tej serii będę się teraz ścigał - dodaje Karol Kręt
[ZT]32999[/ZT]
Jak zaznacza, pierwsze testy już w kolejnym tygodniu w Misano. -Dziękuję moim sponsorom, bez których starty nie byłyby możliwe - PKN ORLEN, Automarket oraz Lubelskie - zaznacza karol Kręt.
Foto: Projekt Nervo Design.
[FOTORELACJA]8926[/FOTORELACJA]
Byłemu burmistrzowi nie spodobało się kazanie. Napisał
Ani Bełżek, ani Gleń nie są autorami hejtów na Rosłana, ten co hejtuje wpisuje cudze nazwiska.
to nie oni
12:52, 2025-08-18
Byłemu burmistrzowi nie spodobało się kazanie. Napisał
Covid zabił wiele tysięcy rodaków, w tym moich znajomych , zwłaszcza zabijał dopóki nie było szczepionek. Nawet niektórzy lekarze stracili życie, w tym lekarka w Biłgoraju.Szczepionki uratowały wiele ludzi, jak śmie jakiś łaps to negować. Szkoda, że takich jako on ta zaraza oszczędziła. Byłoby prostaków mniej.
medyk
12:42, 2025-08-18
Byłemu burmistrzowi nie spodobało się kazanie. Napisał
Jedno mam tylko pytanie do pana Rosłana zresztą do wszystkich z okresu covida co tak wszystkich straszyli zarazą. JAK TO SIĘ STAŁO IŻ Z POCZĄTKIEM WOJNY NA UKRAINIE COVID NAGLE ZNIKNĄŁ? Jednocześnie z wraz z falą "uchodźców" pojawiły się choroby które u nas dawno zostały zażegnane.
1
21:20, 2025-08-17
Polski Państwo Podziemne w sercu Roztocza: wykład i...
Może zapomniał o przykazaniach: nie cudzołóż , takich katolików na pokaz jest więcej.
Do drona
21:09, 2025-08-17
1 1
a co Nas obchodzą jego plany ! czy On zainteresowany jest naszymi marzeniami i planami !?