-Dziś, tj. 13 stycznia od godziny 15:00 rusza lodowisko przy Szkole Podstawowej Nr 5 - czytamy we wpisie internetowym biłgorajskiej "Piątki".
Kwestie funkcjonowania lodowiska w Biłgoraju poruszyła m.in. Młodzieżowa Rada Miasta. Dyskutowano o tym podczas posiedzenia inauguracyjnego Młodzieżowej Rady Miasta, 5 grudnia br. Temat trafił także na sesję Rady Miasta, a o otwarciu lodowiska na czas ferii poinformował podczas grudniowej sesji Rady Miasta burmistrz Janusz Rosłan.
Od dziś, od godziny 15:00 lodowisko jest otwarte i korzystają z niego miłośnicy łyżew. Przygotowany jest regulamin korzystania z obiektu oraz wypożyczalnia łyżew.
Lodowisko dziś czynne będzie do godziny 20:00. Jutro 14 stycznia i w niedzielę 15 stycznia, korzystać z obiektu będzie można w godzinach od 9:00 do 20:00. W pierwszym tygodniu ferii, od 9:00 do 14:00 z obiektu korzystać będą uczestnicy zimowisk (grupy zorganizowane), dla osób indywidualnych wstęp przewidziany jest od 14:00 do 20:00.
[FOTORELACJA]8791[/FOTORELACJA]
Zarządcy obiektu przypominają, iż jednocześnie na tafli lodowiska może przebywać do 60 osób.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Jest nowy wiceprzewodniczący Rady Powiatu
Wygląda na to, że ten Kulig nie nadaje się na to stanowsioko, ani na radnego. Pracodawca ma mocy prawa będzie działał. Kulig nie powinien być w Radzie Powiatu.
wyuborca
12:16, 2026-03-07
Jest nowy wiceprzewodniczący Rady Powiatu
Zobaczcie jakie są ceny we Frampolu u Wachów prawie 8 zł
Ceny paliw
10:19, 2026-03-07
Jest nowy wiceprzewodniczący Rady Powiatu
Radny każdego stopnia powinien podlegać normalnym przepisom jak każdy inny obywatel.
radny
09:24, 2026-03-07
Jest nowy wiceprzewodniczący Rady Powiatu
Jeśli Rada Powiatu odmówi zgodę na zwolnienie radnego z pracy niezasadnie (np. gdy zwolnienie jest czysto merytoryczne), pracodawca może zaskarżyć taką uchwałę do WSA. W mojej ocenie uzasadnienie zwolnienia radnego Kuliga z funkcji dyrektora WORD w Zamościu przez Marszałka Sejmiku Wojewódzkiego było w pełni merytoryczne i zasadne.
niekompetencja
07:18, 2026-03-07