Zamknij

Łada Biłgoraj po raz 3. zwycięzcą Pucharu Starosty. Podajemy wynik i publikujemy zdjęcia

19:32, 31.07.2022 bilgoraj.com.pl Aktualizacja: 22:31, 31.07.2022
Skomentuj

Na obiekcie przy ul. Targowej w Biłgoraju, odbył się dziś finał Pucharu Starosty 2022. Łada Biłgoraj podejmowała Olimpiakos Tarnogród.

Już pierwsze minuty spotkania pokazały, że biało - niebiescy nie będą mieli łatwo. Po pierwszych wymianach piłek i akcjach, na prowadzenie w pierwszym kwadransie spotkania wyszła Łada.

Jeszcze przed końcem pierwszej połowy drużyna z Biłgoraja wyszło na prowadzanie 2:0.

To w pewien sposób ukierunkowało mecz. Łada grała w drugiej połowie głównie z kontry, a Olimpiakos szukał szansy na bramkę długimi podaniami i dośrodkowaniami w pole karne. Tu jednak nie do przejścia byli stoperzy Łady Biłgoraj.

Kolejne minuty to obraz umacniania swej dominacji przez Ładę. Biało - niebiescy bez litości wykorzystywali kolejne kontry zdobywając w drugiej połowie kolejne trzy bramki.

Olimpiakos miał szansę na honorową bramkę. W 89. minucie po długim zagraniu przez pole karne padł celny strzał, wcześniej jednak chorągiewkę podniósł sędzia liniowy, a sędzia główny odgwizdał „spalonego”.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla gospodarzy. Bramki strzelali: Patryk Dorosz, Alex Goncharevich, Michał Skubis, Adam Pawluk i Michał Skiba.

Puchar Starosty z rąk Przewodniczącego Zarządu Powiatu Andrzeja Szarlipa i członka Zarządu Powiatu Andrzeja Łagożnego odebrał kapitan Łady Biłgoraj.