Mecze rozgrywane były w dwóch grupach po pięć drużyn każda, systemem „każda z każdą”. Wyniki poszczególnych meczów grupowych przedstawiają się następująco:
Lublin - Świdnik 2-0;
Biłgoraj – Janów Lubelski 2-0;
Chełm - Radzyń Podlaski 0-2;
Puławy - Włodawa 0-2;
Zamość – Lublin 0-2;
Parczew – Biłgoraj 1-2;
Chełm - Świdnik 2-1;
Puławy – Janów L. 2-0;
Zamość – Radzyń Podlaski 2-1;
Parczew - Włodawa 1-2;
Lublin – Chełm 2-0;
Biłgoraj - Puławy 2-0;
Radzyń Podlaski - Świdnik 2-0;
Włodawa – Janów Lubelski 2-1;
Zamość - Chełm 2-0;
Parczew - Puławy 2-0;
Lublin – Radzyń P. 2-0;
Biłgoraj - Włodawa 2-0;
Zamość - Świdnik 2-0;
Parczew - Janów Lubelski 2-1.
Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinału. W tej fazie rozstrzygnięcia były następujące:
Lublin - Włodawa 2-0
Zamość - Biłgoraj 0-2
Zwycięzcy meczów półfinałowych walczyli o I miejsce w turnieju, a przegrane drużyny o III miejsce. Wyniki tych meczów to:
Mecz o I miejsce:
Lublin - Biłgoraj 2-0
Mecz o III miejsce
Zamość - Włodawa 2-1
Ostatecznie, na podstawie punktów zdobytych w fazie grupowej, lepszemu stosunkowi setów wygranych do przegranych oraz rozstrzygnięć fazy półfinałowej i finałowej, reprezentacje poszczególnych komend zajęły w turnieju miejsca odpowiednio:
Miejsce I - Lublin;
Miejsce II - Biłgoraj;
Miejsce III - Zamość;
Miejsce IV - Włodawa;
Miejsce V - Radzyń Podlaski;
Miejsce VI - Parczew;
Miejsce VII - Puławy;
Miejsce VIII - Chełm;
Miejsce IX - Janów Lubelski;
Miejsce X - Świdnik.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Arkadiusz Gołąb z KP PSP w Biłgoraju, a najbardziej doświadczonym Andrzej Gamała z KM PSP w Lublinie.
/ToF/
Foto: KP PSP w Biłgoraju
iekawy11:03, 24.12.2014
A dlaczego nie na złoty medal???
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Rada Powiatu mówi nie wiatrakom. Chce, by ich budowa by
Do kogo jest adresowana? Jaką instytucję czy osobę na ważnym stanowisku decyzyjnym i do czego zobowiązuje podjęta przez Radę Powiatu uchwała?
???
06:34, 2025-05-23
Rada Powiatu mówi nie wiatrakom. Chce, by ich budowa by
W każdej gminie powinno być referendum.
06:15, 2025-05-23
Zatrzymania w biłgorajskim ZUS-ie i KRUS-ie
A.to prawda.ze byłego dyrektora z KRUS-u też zatrzymali?
Lucjan
23:33, 2025-05-22
Rada Powiatu mówi nie wiatrakom. Chce, by ich budowa by
Rada powiatu niech zajmie się szpitalem! Odpowiadacie za zdrowie w powiecie nie za wiatraki których nie ma.
Bogdan
23:18, 2025-05-22