Wprowadzenie tej maszyny ma na celu zwiększenie wydajności operacyjnej, skrócenie czasu obsługi odpadów i podniesienie standardów ekologicznych w całym procesie.
[REAKCJA_LAPKI]UNKNOWN[/REAKCJA_LAPKI]
- Stawiamy na nowoczesny sprzęt, by pracować wydajniej, bezpieczniej i bardziej ekologicznie - podkreślają przedstawiciele spółki. - Dzięki nowej spycharce możemy skuteczniej zagospodarowywać odpady, poprawić kontrolę nad procesami oraz ograniczyć negatywny wpływ na otoczenie - dodają.
To kolejny krok w rozwoju działalności Biłgorajskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Biłgoraju. Nowa maszyna wzmocni możliwości Zakładu Zagospodarowania Odpadów w zarządzaniu odpadami, a także w zakresie unieszkodliwiania odpadów, co jest kluczowe dla efektywnego funkcjonowania całej sieci usług publicznych świadczonych przez spółkę.
Zakład Zagospodarowania Odpadów w Biłgoraju jest częścią szerokiego zakresu działalności przedsiębiorstwa, które obejmuje także dostawę wody, odprowadzanie i oczyszczanie ścieków oraz wywóz odpadów. Spółka realizuje ponadto usługi komercyjne w zakresie zarządzania nieruchomościami stanowiącymi komunalny zasób mieszkaniowy Gminy Miasto Biłgoraj i wspólnot mieszkaniowych.
Inwestycje w nowoczesny sprzęt wpisują się w misję firmy: zapewnienie mieszkańcom Biłgoraja i okolic sprawnych, bezpiecznych i ekologicznych usług komunalnych.
Apel do PGK14:40, 21.08.2025
Spycharka jest, ale nadal nie rozwiązany problem odbioru odzieży. Inne miasta podeszły do tego rozsądnie, mianowicie każda posesja otrzyma worki (zdaje się fioletowe) a bloki wielorodzinne muszą mieć dodatkowy kontener na odzież i obuwie. W Biłgoraju też tego się domagamy. PGK jest od tego, żeby jak najlepiej służyć mieszkańcom , także w kwestii odbioru szmat i butów. To pilne.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bilgoraj.com.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Muzeum w Osuchach ’44 z nową perspektywą edukacyjną
Czas na gromadzenie kolejnych pamiątek i istniejących publikacji o Osuchach w czasie wojny.
Ważne
14:45, 2025-08-21
Nowa inwestycja w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów
Spycharka jest, ale nadal nie rozwiązany problem odbioru odzieży. Inne miasta podeszły do tego rozsądnie, mianowicie każda posesja otrzyma worki (zdaje się fioletowe) a bloki wielorodzinne muszą mieć dodatkowy kontener na odzież i obuwie. W Biłgoraju też tego się domagamy. PGK jest od tego, żeby jak najlepiej służyć mieszkańcom , także w kwestii odbioru szmat i butów. To pilne.
Apel do PGK
14:40, 2025-08-21
Frampol z dofinansowaniem na modernizację drogi...
a ile to czasu jest marnowane na te fotografie , za co płacimy z naszych podatków, ten czas powinno się im wszystkim odliczyć od poborów.
czas to pioeniądz
20:48, 2025-08-20
Zaatakował kolegę nożem
Skazać tego bandytę na te 4,5 roku, dla takich nie może być taryfy ulgowej.
Kodeks K
20:04, 2025-08-20
Portal informacyjny bilgoraj.com.pl [email protected]