Zamknij

Tak wygląda zainteresowanie paszportami w Biłgoraju

Portal informacyjny bilgoraj.com.pl Portal informacyjny bilgoraj.com.pl 10:40, 04.08.2025 Aktualizacja: 11:28, 04.08.2025
Skomentuj Tak wygląda zainteresowanie paszportami w Biłgoraju Tak wygląda zainteresowanie paszportami w Biłgoraju

[ALERT]1754296790312[/ALERT]

  • Od ponad miesiąca w Biłgoraju funkcjonuje Terenowy Punkt Paszportowy.

  • Sprawdziliśmy statystyki i zainteresowanie Punktem terenowym w Biłgoraju i porównujemy z podobnymi punktami w województwie.

Terenowy Punkt w Biłgoraju otwarty został 23 czerwca 2025 roku. W okresie od 23 czerwca do 23 lipca 2025 r. przyjęto 396 wniosków o dokument paszportowy.

Jeśli chodzi o wydane dokumenty to było uch 45.

[ZT]53983[/ZT]

W porównaniu z Terenowym Punktem Paszportowym w Lubartowie, który był otwierany w podobnym czasie, tj. 17 czerwca 2025 roku zainteresowanie mieszkańców powiatu biłgorajskiego jest mniejsze.

W TPP w Lubartowie po miesiącu funkcjonowania w okresie od 17 czerwca do 17 lipca 2025 roku przyjęto 559 wniosków o dokument paszportowy, a wydano 141 dokumentów paszportowych.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Natomiast porównując do Terenowego Punku Paszportowego w Krasnymstawie, który funkcjonuje już od ponad roku, zainteresowanie mieszkańców Ziemi Biłgorajskiej jest większe.

W TPP w Krasnymstawie w minionym miesiącu, tj. 1 do 30 czerwca 2025 roku przyjęto 166 wniosków o dokument paszportowy, a wydano 160 dokumentów paszportowych.

[ALERT]1754296782737[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%