Dzięki wspólnym wysiłkom udało się zebrać imponującą kwotę 11 095 zł!
Emocjonujące wyścigi i rywalizacja na najwyższym poziomie
Podczas dwudniowego wydarzenia uczestnicy ścigali się na wirtualnych torach, prezentując swoje umiejętności i pasję do motosportu. W turnieju wzięli udział zarówno doświadczeni gracze, jak i początkujący entuzjaści symulacji wyścigowych. Rywalizacja była zacięta, a emocje sięgały zenitu, jednak najważniejsze było wsparcie Karolka i wspólne dążenie do celu.
[FOTORELACJANOWA]12678[/FOTORELACJANOWA]
Wyniki
I miejsce zajął Marcel Surmacz (klasa 5SB) II miejsce należało do Oskara Sarzyńskiego (klasa 3TM), III natomiast wywalczył Patryk Hejda (klasa 5AS). Tuż za podium uplasował się Paweł Przytuła (klasa 5TM).
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom oraz sponsorowi Kimbo MMA Biłgoraj za wsparcie i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia taka inicjatywa, a Karolkowi życzymy dużo zdrowia i siły!
Organizatorzy
Szkolne Koło Caritas, Szkolne Koło Wolontariatu, Przemysław Rataj, Kacper Fus (uczeń klasy 4AS), Sebastian Stafisz (uczeń klasy 5IP).
Uczczą pamięć ofiar rzezi wołyńskiej. Przed Starostwem
W kwestii rzezi wołyńskiej nie powinno być podziałów politycznych. Dobrze, że będzie w Biłgoraju W pomnik w hołdzie pamięci ofiar. I nie ma co się boczyć na tych, którzy podjęli się tej inicjatywy. Jeśli utarczki polityczne , to na inne tematy, a na pewno nie o ludobójstwie na Wołyniu. Polska wykazuje się ogromnym wsparciem dla uchodźców z Ukrainy, mimo tamtej strasznej historii. Sprawcy rzezi wołyńskiej zapewne już nie żyją, ale to nie zwalnia z odpowiednich przeprosin władz Ukrainy za te zbrodnie. Wprawdzie jakieś tam lakoniczne słowa ze strony niektórych polityków były, ale też zgorszenie tym innych. Chwała pomysłodawcom pomnika w Biłgoraju. Za za pozytywne działania warto cenić,a za negatywne ganić. jeśli takie się zdarzają. Za pomnik bardzo dobra ocena.
obywatel
13:25, 2025-07-06
Otwarcie Autodromu Biłgoraj – nowoczesny tor (FOTO)
kto to jest?
a kto to macha?
13:06, 2025-07-06
Uczczą pamięć ofiar rzezi wołyńskiej. Przed Starostwem
Polska racja stanu to jedno a biłgorajska racja stanu (tj.Pisowska) to drugie i my se tu robimy co chcemy! Nieważne, że Europa i USA wspierają Ukrainę by ruski nie dobrał się do Polski bo my to swoje politykę mamy. Gdzie były władze przez tyle lat? Krzyż Katyński nie wystarcza - trzeba się wykazać?
Colt
12:59, 2025-07-06
Uczczą pamięć ofiar rzezi wołyńskiej. Przed Starostwem
Warto byłoby ogłosić publiczna zbiórkę na pomnik i ogłosić konkurs na zaprojektowanie symbolu straszliwej zbrodni.
Pomnik
08:01, 2025-07-06
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz