Zamknij

Bal Ósmoklasisty w Biłgoraju - tak świętowali uczniowie "Jedynki" (FOTO, VIDEO)

Portal informacyjny bilgoraj.com.plPortal informacyjny bilgoraj.com.pl 19:00, 13.02.2025 Aktualizacja: 19:24, 13.02.2025
Skomentuj Bal Ósmoklasisty w Biłgoraju - tak świętowali uczniowie Jedynki Bal Ósmoklasisty w Biłgoraju - tak świętowali uczniowie Jedynki
  • 13 lutego 2023 roku, w Szkole Podstawowej nr 1 im. Błogosławionego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, odbył się wyjątkowy Bal Ósmoklasisty. 

  • W tym ważnym wydarzeniu wzięło udział 120 uczniów klas ósmych, którzy mieli okazję świętować zakończenie pierwszego etapu swojej edukacji.

Bal Ósmoklasisty to nie tylko okazja do zabawy, ale przede wszystkim istotny moment w życiu młodych ludzi. Jak podkreślał Maciej Buczek, wicedyrektor szkoły, uczniowie mają szansę nie tylko na radosną zabawę, ale również na naukę organizacji i współpracy. W przygotowania zaangażowani byli nie tylko uczniowie, ale także rodzice i nauczyciele, co sprawiło, że całe przedsięwzięcie stało się wspólnym projektem.

[FOTORELACJANOWA]12675[/FOTORELACJANOWA]

Dzieci, decydując o menu, dekoracjach i programie balu, zdobywały cenne umiejętności, które z pewnością przydadzą się im w przyszłości. - To taki próbny lot przed nowymi wyzwaniami, jakie czekają na nich w szkołach ponadpodstawowych – dodał Buczek.

Marian Kurzyna, dyrektor szkoły, złożył ósmoklasistom życzenia powodzenia w nadchodzących egzaminach i wyborze szkoły średniej. Podkreślił, że bal to prolog do ważnych decyzji, które młodzież będzie musiała podjąć w najbliższej przyszłości. - Niech żyje bal klas ósmych, a potem spełniajcie swoje marzenia - zakończył swoje przemówienie.

Również rodzice uczniów dostrzegają ogromne znaczenie tego wydarzenia. Anna Borowiec, mama jednej z uczennic, podkreśliła, że bal to nie tylko ważne wydarzenie dla dzieci, ale także dla rodziców, którzy z dumą obserwują, jak ich pociechy wkraczają w nowy etap życia. - Całe przygotowania były długie i stresujące, ale bardzo ważne dla nas wszystkich - dodała.

Uczennice Lena, Maja i Otylia, które również uczestniczyły w balu, podkreśliły, że to dla nich ostatnie wspólne chwile w klasie. - Cieszymy się, że możemy się spotkać i wspólnie bawić. Ten bal na pewno na zawsze pozostanie w naszych wspomnieniach - mówiły zgodnie.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Część oficjalna balu zakończyła się odtańczeniem popularnej „belgijki”, po której uczniowie i rodzice przeszli do wspólnej zabawy. Organizatorem wydarzenia była Rada Rodziców we współpracy z Samorządem Uczniowskim, co podkreśla zaangażowanie całej społeczności szkolnej w to ważne wydarzenie.

Bal Ósmoklasisty w Biłgoraju to nie tylko chwila radości, ale także symboliczny krok w kierunku dorosłości, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Wspólnie stworzone wspomnienia oraz doświadczenia z pewnością będą miały wpływ na przyszłe decyzje uczniów.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%