Zamknij

Kup ciasto, pomóż Karolkowi

Portal informacyjny bilgoraj.com.plPortal informacyjny bilgoraj.com.pl 11:02, 26.01.2025 Aktualizacja: 11:24, 26.01.2025
Skomentuj Kup ciasto, pomóż Karolkowi Kup ciasto, pomóż Karolkowi
  • Przy kościele Trójcy Świętej, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Biłgoraju trwa charytatywny kiermasz ciast.

  • Zbierane są środki na rzecz leczenia Karola Ziomka.

Chłopiec zmaga się z rzadką chorobą serca i liczy się każda złotówka.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Karolek może przejść operację w USA. Koszt jednak przekracza możliwości rodziny, to około 2 mln zł. Liczy się więc każda pomoc i wsparcie.

Potrzebujecie ciasta na deser po niedzielnym obiedzie albo na popołudniową kawę? Zajrzyjcie na plac biłgorajskiego kościoła Trójcy Świętej.

[ALERT]1737885987746[/ALERT]

Niech każda kupiona słodkość będzie kroplą w morzu nadziei. Przyjdźcie, wesprzyjcie tę piękną akcję i podzielcie się dobrem z innymi! Wasze wsparcie może pomóc w zrealizowaniu marzenia Karolka o zdrowiu.

5-miesięcznemu chłopcu pomóc można wpłacając środki przez portal siepomaga.pl, wystarczy wejść i wpłacić zadeklarowaną kwotę >>KLIKNIJ<<

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

ParafiankaParafianka

1 5

Z tego co pamiętam Ks. Proboszcz Jerzy Kołtun uzdrawia dzieci niepełnosprawne jednym zdaniem ,że nie jest niepełnosprawne i już jest ZDROWE, również na inne dzieci niepełnosprawne należące do tej Panarii WNMP w Biłgoraju ciasteczek i pieniążków nie zbiera ,ponieważ UZDROWIŁ Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI przez swoje słowa. Parafianki modlą się aby szybko opuścił tą Parafię i przyszedł Proboszcz z Dr taki ambitny, bezstronny względem dzieci niepełnosprawnych a nie tylko wybranych na pokaz jak to ciasteczkami się dzielą....

11:21, 26.01.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%