Zamknij

V Spontaniczna Motomajówka (FOTO, VIDEO)

Portal informacyjny bilgoraj.com.plPortal informacyjny bilgoraj.com.pl 14:12, 25.05.2024 Aktualizacja: 07:50, 26.05.2024
Skomentuj V Spontaniczna Motomajówka V Spontaniczna Motomajówka
  • W sobotę, 25 maja 2024 roku, w Biłgoraju odbyła się V Spontaniczna Motomajówka, czyli zlot motocyklowy organizowany przez Spontaniczna Grupę Motocyklowa.

  • Impreza była nie tylko doskonałą okazją do rozpoczęcia sezonu motocyklowego, ale również zbiórką charytatywną na rzecz Ady i Szymona, dwójki dzieci zmagających się z poważnymi chorobami.

Już od rana na parkingu nad Zalewem Bojary zbierali się miłośnicy motocykli. Po godzinie 11:00 uczestnicy zlotu wyruszyli w paradę ulicami Biłgoraja, wzbudzając ogromne zainteresowanie mieszkańców.

[FOTORELACJA]11248[/FOTORELACJA]

Po przejeździe przez miasto kolumna motocykli dotarła do kościoła pw. Św. Marii Magdaleny, gdzie odprawiona została Msza święta w intencji motocyklistów.

Po Eucharystii i po poświęceniu motocykli, uczestnicy zlotu ponownie spotkali się nad Zalewem Bojary, gdzie powitano ich posiłkiem i zimnymi napojami. Następnie odbyły się konkursy i zabawy z nagrodami oraz koncert.

V Spontaniczna Motomajówka to nie tylko impreza motocyklowa, ale również wydarzenie o charakterze charytatywnym. Podczas zlotu zbierano fundusze na leczenie Ady i Szymona. Dzięki hojności uczestników udało się zebrać znaczną kwotę, która z pewnością pomoże dzieciom w walce z chorobą.

V Spontaniczna Motomajówka to przykład tego, jak pasja do motocykli może łączyć się z chęcią niesienia pomocy potrzebującym.

[ZT]41794[/ZT]

To była również doskonała okazja do integracji miłośników dwóch kółek i wspólnej zabawy w pięknej scenerii.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%