Wykład pt. "Dekalog w działalności publicznej" poruszył istotne kwestie związane z wolnością, prawem veta w strukturach unijnych oraz rolą ojców założycieli Unii Europejskiej. Piotrowski podkreślił również znaczenie etyki chrześcijańskiej jako podstawy swojego programu wyborczego.
[FOTORELACJA]11185[/FOTORELACJA]
Spotkanie zgromadziło około 30 osób, które miały okazję wysłuchać inspirującej wypowiedzi kandydata do Parlamentu Europejskiego. Organizatorem wydarzenia była Akademia Myśli Chrześcijańskiej oraz lokalne struktury Konfederacji.
Mirosław Piotrowski, którego obecnie można spotkać na drodze do Parlamentu Europejskiego, zyskał uznanie i wsparcie podczas tego spotkania. Jego zaangażowanie oraz klarowna wizja przyszłości zdobyły uznanie uczestników, którzy mieli okazję poznać bliżej jego poglądy i plany na przyszłość.
Warto podkreślić, że obecność tak doświadczonego polityka i naukowca jak Mirosław Piotrowski była niewątpliwie inspiracją dla wszystkich uczestników. Dlatego też spotkanie z kandydatem Konfederacji w Biłgoraju stanowiło istotne wydarzenie zarówno dla lokalnej społeczności, jak i szerzej dla środowiska politycznego.
Spotkanie odbyło się w sali przy parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju.
konfa to nie schron08:18, 11.05.2024
Stachu pozbądź się tych Judaszy którzy cie otaczają .Wczoraj w PiS dzisiaj oni o Polsce myślą . To zwykli karierowicze , nie może być tak że jakaś przybłęda straci władzę i konfederacja go przygarnie , wydłubie przykazania jak Mojżesz postoi przy jakimś pomniku i on bohater , przy Jezusie też Judasz łaził , sprzeda Cię jak innych sprzedał
beznadziejni08:36, 11.05.2024
Okropne towarzycho, okropne.
mieszkaniec08:39, 11.05.2024
Wyborcy ich nie chcą, na szczęście przepadli w wyborach kolejny raz.
Michał08:56, 11.05.2024
Pazerny Piotrowski szuka naiwnych , żeby na niego głosowali.
anty lewak11:09, 11.05.2024
Partyjka prorosyjska , kierowana przez Wipler, Mentzen , Braun , lepiej być z dala od nich a tym bardziej że zaciekle atakują PIS a nie obecną koalicje 13 grudnia. Z prawicą mają tyle wspólnego co tusk z prawdą.
Do-anty lewak19:01, 11.05.2024
Raczej Polska inne to partie ukraińskie
znowu09:23, 12.05.2024
znowu puścił paskudnego bąka . Tfu!
kaz21:16, 12.05.2024
Piotrowski, najpierw prawicowiec, komentarze w Radio Maryja - a teraz tak najeżdża na PiS bardziej niż na PO. Może wypowiedziałby się, co było powodem, że tak zmienił poglądy. Konfederacja zachowuje się tak jakby samodzielnie miała wygrać wybory, karierowiczostwo. Panie Stanisławie, kogo Pan zaprosił do Biłgoraja, i z kim Pan przystaje?
takimi13:43, 13.05.2024
Takimi pogardzamy !
itd.17:39, 13.05.2024
Modli się na pokaz pod figurą . . . itd.
Masowe pożary07:00, 14.05.2024
Osoby z poglądami prorosyjskimi niebezpieczne dla kraju, szpiegów do piachu! Pojawiły się podejrzenia, że masowość pożarów w ostatnim czasie to sprawka ruskiej swołoczy, niewykluczone, że sprawcami mogą być szpiedzy Putina polskiej narodowości. Takich do piachu.
tzn.16:55, 14.05.2024
Tzn. dożywocie dla podpalaczy i szpiegów.
5 0
Partyjka prorosyjska to pis, ty ,,antylewaku,, TVPIS zrujnował ci głowę i tak już będziesz miał do swojego końca.😠 Kaczyński i ,,prawda,, 🤣🤣🤣. Ciemnota króluje.