Dla tysięcy uczniów w całym kraju piątek, 26 czerwca 2026 roku, stał się najbardziej wyczekiwanym dniem w kalendarzu. To właśnie dziś oficjalnie zakończył się rok szkolny 2025/2026, ustępując miejsca dwumiesięcznej letniej beztrosce. Uroczysty apel podsumowujący miesiące wytężonej nauki odbył się m.in. w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, gdzie nagrodzono najbardziej pracowitych i zaangażowanych młodych ludzi.
2026-06-26 12:03:00