W czwartek, 25 czerwca 2026 roku, w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Aktywność moją szansą”, realizowanego w ramach programu Erasmus+. Wydarzenie zgromadziło władze samorządowe, dyrekcję, nauczycieli oraz przede wszystkim uczniów klas czwartych Technikum, którzy wrócili z zagranicznych mobilności bogatsi o bezcenne, europejskie doświadczenie zawodowe.
2026-06-25 12:38:00