Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Zwycięstwo w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików

Dodał: red Data: 2021-06-06 21:04:06 (czytane: 1328)

Tryumfem biłgorajskich pływaków zakończyły się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików, które odbył się 5-6 czerwca br. w Lublinie. Nasi reprezentanci zwyciężyli wśród 12 latków, była to druga runda tych zawodów.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajReklama.

Pierwsza odbyła się w marcu, podobne imprezy zaplanowane są we wszystkich województwach. Suma punktów z dwóch rund daje końcowy wynik na poziomie województwa i kraju. Biłgorajscy zawodnicy Michał Giruć i Marcel Jonczak, zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w końcowej klasyfikacji zawodów.

Solidne punkty do klasyfikacji końcowej dorzucili prawie wszyscy Spartanie. Jednak stanąć na podium udało się tylko części z nich. Medalistami lubelskiej imprezy zostali: Michał Giruć  i Marcel Jonczak (3 złote i 1 srebrny), Martyna Łyczak (2 srebrne), Kornel Kulanin (1 złotu i 2 brązowe), Mateusz Grasza (1 srebrny) oraz wśród 11-latków Liliana Staroń (1 złoty i 1 brązowy).

sparta_bilgoraj.jpg

Dwukrotnie triumfował zespół sztafetowy (Jonczak, Giruć, Kulanin, Grasza). Zwycięski skład dwunastolatków uzupełnili:  Hanna Staszczak, Izabela Dziduch, Mateusz Grasza, Filip Kowalik, Konrad Szendała i Michał Mazur. Trener grupy jest Paweł Łukaszczyk.

Już za dwa tygodnie ponownie w Lublinie odbędą się Główne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego. Docelowymi imprezami dal starszych „Sparta” to mistrzostwa kraju w kategorii junior, które odbędą się w lipcu.

/Adam Osuch/

Tagi: zawody pływackie   sport   rwks sparta biłgoraj   adam osuch

Zobacz także

Młodzi mistrzowie w karate

Dodane: 2021-06-15 09:00 - Komentarze  (0)  czytane (265)

TAGI: mistrzostwa w karate, zawody sportowe, karate tradycyjne, biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.238.249.157

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Ogłoszenia