Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Sukces Faustyny Kaczor w konkursie plastycznym

Dodał: red Data: 2021-05-06 09:12:46 (czytane: 983)

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tajemniczy ogród - wiosna” 2021 został rozstrzygnięty. Organizatorem konkursu jest Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni. Na konkurs wpłynęły 103 prace za różnych placówek w całej Polsce - szkoły, zespoły szkół, domy kultury oraz prace indywidualne uczestników.Jury w składzie: mgr sztuki Klara Wincenty, mgr sztuki Bogna Pniewska, mgr Aneta Brzozowicz - Sykuła, mgr sztuki Małgorzata Karpińska - koordynator konkursu, oceniło, wyróżniło i nagrodziło poszczególnych laureatów konkursu. Wśród laureatów znalazła się wychowanka grupy plastycznej „3 D”, 19 letnia Faustyna Kaczor, która zajęła I miejsce  w IV kategorii wiekowej 17 - 19 lat. Opiekunem artystycznym Faustyny jest pani Irena Oręziak - Kupczak.

faustyna_kaczor_tajemniczy_ogrod.jpg

Prace nagrodzone i zakwalifikowane zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni.

/IO-K/

Reklama.

Tagi: faustyna kaczor   mdk biłgoraj   konkurs plastyczny   oświata biłgoraj

Zobacz także

Uśmiechnięta buzia świata

Dodane: 2021-06-14 09:49 - Komentarze  (1)  czytane (516)

TAGI: konkurs plastyczny, dzień dziecka, mdk biłgoraj, uśniechnięta buzia świataKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.238.249.157

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Studniówki w dobie pandemii

Przełom stycznia i lutego, a więc czas zimowych ferii i odpoczynku od nauki, był tradycyjnie czasem studniówek. Uczniowie ostatnich klas liceów i techników krokiem poloneza wchodzili w dorosłe życie i ostatni etap przygotowań do egzaminu podsumowującego ich naukę. Pandemia pokrzyżowała plany tegorocznych maturzystów. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia