Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Starosta biłgorajski na kwarantannie

Dodał: red Data: 2021-04-10 20:37:21 (czytane: 2581)

Starosta biłgorajski Andrzej Szarlip jest na kwarantannie. Przewodniczący Zarządu Powiatu Biłgorajskiego miał kontakt z osobą zarażoną koronawirusem.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj-Ja nie mam żadnych objawów chorobowych, czuje się bardzo dobrze. Wypełniam nałożoną na mnie przez Sanepid kwarantannę. Mam kontakt telefoniczny z pracownikami starostwa powiatowego. Obowiązki przejął wicestarosta i członkowie Zarządu Powiatu - informuje w rozmowie z Portalem bilgoraj.com.pl Andrzej Szarlip.

andrzej_szarlip_kwarantanna.jpg

Starosta apeluje także do wszystkich mieszkańców powiatu, by przestrzegali obostrzeń i reżimu sanitarnego w duchu odpowiedzialności za zdrowie własne i innych osób.

/bilgoraj.com.pl/
Foto: Archiwum

Reklama.

Tagi: kwarantanna   andrzej szarlip   powiat biłgorajski   covid-19

Zobacz także

Konsultacje projektu ustawy o OSP. Komendant Wojewódzki PSP gościł w Soli

Dodane: 2021-05-15 23:15 - Komentarze  (0)  czytane (107)

TAGI: osp powiat biłgorajski, ustawa o osp, konsultacje, osp sólKomentarze (12)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.235.191.87

(2021-04-12 07:43:37)

Tragedia dla powiatu.

Jsn (2021-04-11 22:11:05)

Wow naprawdę ale news.

No (2021-04-11 19:30:03)

Cenzura jak za PRL

(2021-04-11 17:49:30)

Cztery komentarze, choć powinno być 5. Coś się znowu nie podobało redakcji ???

(2021-04-11 17:39:40)

A ja nie.

j (2021-04-11 16:16:12)

Dr Zbigniew Martyka w mocnych słowach skomentował szkodliwość nakazu noszenia masek. Jak podkreślał, wiele prac naukowych dowodzi, że maski wcale nie chronią przed zakażeniem. Zdaniem lekarza służą one „wyłącznie zniewalaniu i zastraszaniu społeczeństwa”.

Jak podkreślał dr Martyka, wiele osób jest zdezorientowanych z powodu szerzenia szeregu nieprawdziwych czy niepotwierdzonych naukowo informacji.

Mają one związek z „zaleceniami” dotyczącymi koronarestrykcji. Jedną z takich kwestii jest noszenie masek.
Reklama

„Od miesięcy staram się prostować kłamstwa, jakimi jesteśmy karmieni. Wielokrotnie (także dzisiaj) byłem świadkiem omdleń ludzi, którzy pomimo autentycznych zaburzeń oddychania, ze strachu przed ewentualnym mandatem, noszą te nieszczęsne maski. Maski wpływające bardzo niekorzystnie na ogólny stan zdrowia, a nie wpływające w żadnym stopniu na ograniczenie transmisji wirusa” – podkreślał dr Martyka.

Dr Martyka podkreślił też, że „powszechny nakaz stosowania maseczek służy wyłącznie zniewalaniu i zastraszaniu społeczeństwa”. Jak zaznaczył medyk, udowodnił to jeden z jego kolegów po fachu, dr Piotr Witczak, który zebrał przeszło 100 publikacji naukowych. Z ich analizy wyłania się niepokojący obraz: maski nie działają i są szkodliwe.

„Jak proponuje autor wykonanej pracy – możemy przedstawiać te naukowe argumenty każdemu, kto w dalszym ciągu uważa, że maski są niezbędne. Jeśli adwersarz jest człowiekiem rozumnym, to potrafi przyjąć te konkretne i twarde dowody naukowe. Jeżeli ich natomiast nie zrozumie, nic więcej nie da się zrobić” – skwitował Martyka.

„Bardzo na czasie jest stwierdzenie, które usłyszałem niedawno: Jeśli „autorytety” oficjalnie twierdzą, że na dworze świeci słońce, to do tego stopnia nie można mieć do nich zaufania, że czym prędzej należy wyjść na dwór i samemu przekonać się, czy tak jest naprawdę” – dodał lekarz.

Lekarz zamieścił także link, pod którym można zapoznać się z naukowymi informacjami, które wskazują, że rząd warszawski naraża Polaków na szkodliwe następstwa przymusowego noszenia „szkodliwych i niepotrzebnych masek”.

Z materiałem można zapoznać się TUTAJ.

(2021-04-11 15:32:11)

Wielkie mi hallooo.

(2021-04-11 09:22:44)

Martwię się (2021-04-11 09:11:11)

Straszna wiadomość
Władza musi być zdrowa.
Mieszkańcy są bardzo przejęci tą wiadomością...

(2021-04-11 08:47:02)

Problem z pandemią wymaga jak najszybszego zaszczepienia całego społeczeństwa. Osoby unikające szczepienia stanowią poważne zagrożenie dla innych. Kto zagraża zdrowiu , życiu człowiieka podlega kaarze do 3 lat pozbawienia wolności . Z takimi roznosiecielami zarazy nie ma co się patyczkować. Zamiast odsiadki kierować takich jako wolontariuszy na oddziały z covidem. Tam im głupota o negowaniu pandemii wywietrzeje z głowy.

(2021-04-11 00:45:18)

Apel słuszny o ostrożność, niestety nie do wszystkich to dociera. Lekceważą zagrożenie, dlatego coraz więcej chorych i zabitych przez coivid także w w naszym powiecie.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Punkty Szczepień Powszechnych działają w Biłgoraju

W Tarnogrodzie ruszył Punkt Szczepień Powszechnych

Biłgoraj. Uroczystości w 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Będą u nas dwa punkty organizacji Punktów Szczepień Powszechnych

Zebranie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z epidemią koronawirusa

Miliony pozyskane na kształcenie zawodowe

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Powiat biłgorajski: Podsumowanie kwietnia w kontekście epidemii Covid-19

Kolejny miesiąc życia w epidemii. Covid-19 nie odpuszcza. Trwa narodowy Program Szczepień, a rząd co jakiś czas wprowadza lub łagodzi...