Osiem lat wspólnej nauki, zawierania przyjaźni, zdobywania wiedzy i pokonywania mniejszych oraz większych wyzwań dobiegło końca. W czwartek, 18 czerwca 2026 roku, w murach biłgorajskiej "Piątki" odbył się uroczysty Bal Ósmoklasistów. Wydarzenie to stanowiło oficjalne, niezwykle eleganckie i radosne podsumowanie ważnego etapu edukacyjnego w życiu młodych ludzi, którzy już po wakacjach zasilą szeregi szkół średnich.
2026-06-23 06:57:00