Zamknij

Ten manewr 29-latka kierującego BMW słono kosztował. Policja była tuż obok

11:01, 04.08.2022 | bilgoraj.com.pl
Skomentuj
REKLAMA

1 200 złotych i 15 punktów karnych to kara za wykroczenia jakich dopuścił się 29-latek, który kierował BMW. Mężczyzna wyprzedził nieoznakowany radiowóz na linii podwójnej ciągłej i przekroczył dopuszczalną prędkość o 44 km/h.

Przypominamy, że brawura za kierownicą, nadmierna prędkość i lekceważenie przepisów może zakończyć się tragedią na drodze.

Wczoraj tuż po godzinie 8:00 na trasie Tarnogród - Różaniec kierujący BMW wyprzedził nieoznakowany radiowóz, którym jechali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej Komendy.

Mężczyzna popełnił wykroczenie, ponieważ wykonał manewr w miejscu, gdzie występuje linia podwójna ciągła. Policjanci natychmiast użyli sygnałów pojazdu uprzywilejowanego, żeby zatrzymać kierowcę.

Ten jednak przyśpieszył i łamiąc kolejne przepisy przekroczył dopuszczalną prędkość jadąc z prędkością 134 km/h poza obszarem zabudowanym.

Po zatrzymaniu kierowcy okazało się, że to 29-letni mieszkaniec gminy Biszcza. Mężczyzna był zaskoczony całą sytuacją. Za popełnione wykroczenia otrzymał dwa mandaty na łączną kwotę 1 200 złotych i 15 punktów karnych.

-Po raz kolejny apelujemy o rozsądek za kierownicą. Nadmierna prędkość i lekceważenie przepisów to prosta droga do tragedii. Nie przeceniajmy swoich możliwości i zdejmijmy nogę z gazu, wtedy na pewno bezpiecznie dotrzemy do celu podróży - podkreśla aspirant Joanna Klimek, rzecznik prasowy KPP w Biłgoraju.

(bilgoraj.com.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

jeremiijeremii

3 0

Uważajcie na to bmw, oni prowokują jeżdżących przepisowo podjeżdżając pod tył samochodu. 15:54, 04.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BMWBMW

4 0

Chciał się pościgać ale nie wyszło i zabolało. 20:15, 04.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%