Strona startowa

OgłoszeniaDodaj Ogłoszenie

Erotyczne Randki (2021-07-29 09:27:44)
Umawiaj się z kobietami na intymne spotkania: www.randka69.pl
Kontakt: , ,
Miejscowość: 00-001, Polska
tel.
email:
Cena:

W celu rozrywkowym (2021-07-29 06:26:08)
31 latka, szczupla, wysoka, sama pozna faceta. Zadnych zobowiazan liczy sie tylko dobra zabawa, takze nie interesuje mnie twoj status. Wiek w sumie tez nie wazny, jesli potrafisz sie bawic i masz glowe pelna pomyslow.
Kontakt: Agata, ,
Miejscowość: , Biłgoraj
tel.
email: superkic.ia090@gmail.com
Cena: 4

Czyszczenie pomieszczeń po samobójstwie zmarłym (2021-07-28 11:59:17)
[ Inne ]
Zajmujemy się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc,pojazdów w których znaleziono ciało po czasie w stanie rozkładu oraz doszło do samobójstwa, zabójstwa lub usiłowania, wypadku losowego oraz komunikacyjnego.Miejsce zbrodni, samobójstw itp. to skażone niebezpieczne i specyficzne środowisko pracy.Aby wykonać zadanie prawidłowo i skutecznie trzeba posiadać umiejętności, doświadczenie i wiedze w danym temacie. W dziedzinie sprzątanie zajmujemy się tylko tym zagadnieniem. Nie lekceważ zagrożenia . Po wykonaniu prac pomieszczenie jest bezpieczne wolne od patogenów, uciążliwego fetoru oraz śladów po w/w zdarzeniach. Gwarantuje 100% skuteczność. Niestety życie ma też te drugie dramatyczne oblicze.W takich sytuacjach jesteśmy do dyspozycji. Oferta kierowana jest do Osób prywatnych , Firm Hotelarskich, Spódzielni Mieszkaniowych zarządzajacymi zasobami mieszkaniowymi oraz Firm transportowych. Teren działania cały Kraj.Gotowi do wyjazdu 24h Tel -24h 605907004 lub 605140004 Wystawiamy rachunki. V-TWIN-90 Dariusz i Justyna Paliwoda www.sprzataniepozmarlym.pl *Wszystkie publikacje w ogłoszeniu są objęte prawem autorskim - również zdjęcia.Wszelkie kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie materiałów bez zgody firmy jest prawnie zabronione.
Kontakt: Dariusz, ,
Miejscowość: , Biłgoraj
tel. 605907004
email: dariuszpaliwoda@tlen.pl
Cena: 1

Zadbana dla faceta (2021-07-28 06:23:22)
Mam 50 lat ale czuję się na dużo mniej. Jestem dojrzała, zadbana i poszukuję przyjaciela z którym spędzę dużo wspólnego czasu. Najbardziej uwielbiam romantyczne wieczory we dwoje przy dobrym winie.
Kontakt: Urszula, ,
Miejscowość: , Biłgoraj
tel.
email: 50napal.o.n.a50@gmail.com
Cena: 9

Piękna i seksowna diabliczka chętnie ciebie pozna. (2021-07-28 03:59:07)
Szalona i mocno atrakcyjna hot 18 chętnie cię pozna, tylko musisz spełnic zaledwie kilka warunków. Po pierwsze nie możesz palić- brzydzę się smrodu papierochów, po drugie musisz być zadbany i wysportowany, a po trzecie lubię starszych facetów więc wchodzą w grę mężczyźni 30+. Czekam na ciebie słoneczko.
Kontakt: Laura, ,
Miejscowość: , Biłgoraj
tel.
email: ostrakochan.ec.zka@gmail.com
Cena: 7

Szukam gruntów pod elektrownię PV - dzierżawa (2021-07-27 23:24:26)
Poszukujemy gruntów do dzierżawy pod elektrownię fotowoltaiczną: - Minimum 300ha - Grunt klasy IV-V-VI - Linia SN max 500 metrów od granicy - Szerokość działki min. 50 metrów - Brak obszaru chronionego - Brak MPZP Gwarantujemy szybką decyzję i wysoki czynsz dzierżawy. Kontakt – tel. 22 299 39 79, 690 900 368, biuro@megapv.pl
Kontakt: Biuro MegaPV, ,
Miejscowość: 22-400, Biłograj
tel.
email: biuro@megapv.pl
Cena:

Wirtualny seks, prawdziwe spotkania! (2021-07-27 17:50:50)
24/169/51,4. Czego ja chcę? Wirtualny seks. Prawdziwe spotkania (regularne lub jeden-night stands). Mogę pokazać się przed kamerą i spełnić Twoje pragnienia, bawię się zabawkami dla dorosłych. Piękna bielizna, pończochy, buty... Interesuje mnie tylko seks (nie musisz wnikać w moją duszę)! Eksperymenty, zabawki, seks analny, deepthroating i wiele więcej. Jak zacząć się ze mną komunikować? Po pierwsze, zapraszam do wysłania mi e-maila na adres clementinelindsey813@gmail.com Wtedy, po krótkiej pogawędce, wspólnie zdecydujemy, co dalej (boję się maniaków i psycholi). Nie szukam pieniędzy i nie chcę być sponsorem. Więc jak długo będę musiał na ciebie czekać?
Kontakt: clementineli, ,
Miejscowość: 00-001, Biłgoraj
tel.
email: clementinelindsey813@gmail.com
Cena:

Pilna oferta pożyczki bez protokołu (2021-07-27 12:41:00)
Pilna oferta pożyczki bez protokołu Jestem prywatnym pożyczkodawcą, który oferuje pożyczki od 10 000 do 25 000 000 €. Chcesz uzyskać kredyt na projekt wymiany samochodu lub budowę domu, oferuję Ci szansę na specjalne kredyty z oprocentowaniem 3%. Kontakt mailowy: claranoter@gmail.com
Kontakt: , ,
Miejscowość: ,
tel.
email:
Cena:

Prace magisterskie, licencjackie, zaliczeniowe (2021-07-27 11:26:31)
[ Nauka ]
Pomogę w napisaniu wzoru pracy magisterskiej, licencjackiej, zaliczeniowej, referatu. Jeśli szukasz profesjonalisty, który zrobi wszystko jak należy napisz do mnie. Wszystkie pisane przeze mnie prace są bez plagiatu, tekst autorski, wyłącznie na indywidualne zlecenie. W trakcie współpracy zapewniam stały kontakt ze mną - dzięki temu mogą Państwo śledzić postępy pracy - jej jakość i wszystko weryfikować. Jeśli szukasz jakości, napisz do mnie. Zapewniam 100% dyskrecji. Płatności ratalne. Sprawdź, możesz tylko zyskać!
Kontakt: Pomoc studencka, ,
Miejscowość: , Biłgoraj
tel. 887256647
email: prace.biuro@o2.pl
Cena: 1

Chętnie poznam zwariowanego faceta. (2021-07-27 06:15:24)
Chętnie poznam zwariowanego, zadbanego i niewysublimowanym poczuciem humoru mężczyznę. Nie lubię nudy, jestem mocno aktywną 35 letnią kobietą, którą dość ciężko zaspokoić pod różnymi względami. Myślisz, że podołasz i będziesz potrafił mnie zaskoczyć? Próbuj ! Czekam z niecierpliwością.
Kontakt: Elżbieta, ,
Miejscowość: , Biłgoraj
tel.
email: askajo.la.s.k.a@gmail.com
Cena: 5

Pragnę spokoju i stabilizacji życiowej. (2021-07-27 06:05:16)
Zwyczajna kobieta z dość sporym bagażem doświadczeń pozna normalnego, szanującego kobiety faceta. Jestem kobietą po 50, normalnej budowy ciała. Dodatkowym atutem będzie brak nałogów z twojej strony. Pozdrawiam.
Kontakt: Marta, ,
Miejscowość: , Biłgoraj
tel.
email: z.a.db.an.a50@gmail.com
Cena: 9

Ambra - Młodszy Operator Wózków (2021-07-26 13:53:58)
[ Praca ]
AMBRA S.A. to spółka holdingowa Grupy AMBRA rozpoznawalna na rynku m.in. dzięki takim markom jak: Dorato, Cin&Cin, Fresco, El Sol, Pliska, Piccolo czy Cydr Lubelski. Więcej informacji o firmie i produktach znajdziesz się na stronie www.ambra.com.pl Jesteś zainteresowany/a zdobyciem / poszerzeniem wiedzy i umiejętności technicznych przy obsłudze linii produkcyjnej? Cenisz sobie przyjazną atmosferę w pracy i stabilne zatrudnienie? Aplikuj na stanowisko: Młodszy Operator Wózków Widłowych PODSTAWOWE ZADANIA Obsługa wózka widłowego Przygotowanie produktów do wysyłki zgodnie z dyspozycją Załadunek i rozładunek towarów Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach magazynowych NASZE WYMAGANIA Uprawnienia do obsługi wózków widłowych Minimum roczne oświadczenie na podobnym stanowisku Odpowiedzialność za wykonywaną pracę Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań OFERUJEMY Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Pakiet benefitów, a w nim -> opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe świadczenia, zniżka na produkty firmy Szkolenie stanowiskowe Pracę z nowoczesnym parkiem maszyn
Kontakt: Paweł, ,
Miejscowość: 23-400, Wola Duża
tel. 506014131
email: p.urbaniak@ambra.com.pl
Cena: 23-400

Ambra - Poszukujemy Elektryka/Elektryka Dyżurnego (2021-07-26 13:52:35)
[ Praca ]
AMBRA S.A. to spółka holdingowa Grupy AMBRA rozpoznawalna na rynku m.in. dzięki takim markom jak: Dorato, Cin&Cin, Fresco, El Sol, Pliska, Piccolo czy Cydr Lubelski. Więcej informacji o firmie i produktach znajdziesz się na stronie www.ambra.com.pl Jesteś zainteresowany zdobyciem / poszerzeniem wiedzy i umiejętności technicznych przy obsłudze linii produkcyjnej? Cenisz sobie przyjazną atmosferę w pracy i stabilne zatrudnienie? Aplikuj na stanowisko: Elektryk/Elektryk Dyżurny – Dział Techniczno-Energetyczny Miejsce pracy: Wola Duża (pow. biłgorajski) PODSTAWOWE ZADANIA: Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn oraz instalacji, Przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń i aparatury elektrycznej, Wykonywanie zadań w ramach okresowych przeglądów i remontów maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych, Udział w montażu nowych maszyn lub linii produkcyjnych, Wdrażanie usprawnień i innowacji w procesie produkcyjnym, Wykonywanie zleconych prac elektrycznych, elektromechanicznych i konserwacyjnych. OCZEKUJEMY: Wykształcenia średniego lub wyższego o profilu kierunkowym (elektrotechnika, mechatronika, automatyka). Wiedzy z zakresu działania maszyn elektrycznych, Umiejętności czytania schematów elektrycznych, Umiejętności pracy w zespole, systematyczności, odpowiedzialności, Mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych na zbliżonym stanowisku, Dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym. OFERUJEMY: Umowę o pracę; Ciekawą pracę w różnorodnym parku maszynowym, możliwość udziału w nowych uruchomieniach; Pakiet benefitów, a w nim -> opiekę medyczną oraz kartę sportową, fundusz emerytalny; Więcej informacji na stronie pracodawcy: https://www.ambra.com.pl/nasza-firma/kariera/
Kontakt: Paweł, ,
Miejscowość: 23-400, Wola Duża
tel. 501 989 071
email: p.urbaniak@ambra.com.pl
Cena:

Ambra - Poszukujemy Młodszego Operatora Maszyn (2021-07-26 13:50:03)
[ Praca ]
AMBRA S.A. to spółka holdingowa Grupy AMBRA rozpoznawalna na rynku m.in. dzięki takim markom jak: Dorato, Cin&Cin, Fresco, El Sol, Pliska, Piccolo czy Cydr Lubelski. Więcej informacji o firmie i produktach znajdziesz się na stronie www.ambra.com.pl Młodszy Operator Maszyn Winiarnia / Rozlewnia PODSTAWOWE ZADANIA Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych w celu utrzymania ciągłości produkcji Kontrola materiału dostarczonego do produkcji Kontrola parametrów technicznych i jakościowych Dokonywanie wpisów pomiarów WYMAGANIA Zdolności manualne i zmysł techniczny Gotowość do pracy w systemie zmianowym Samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy Szybkie i precyzyjne wykonywanie powierzonych zadań OFERUJEMY Umowę o pracę Ciekawą pracę w różnorodnym parku maszynowym, możliwość udziału w nowych uruchomieniach Pakiet benefitów, a w nim -> opiekę medyczną oraz kartę sportową, fundusz emerytalny Więcej informacji na stronie pracodawcy: https://www.ambra.com.pl/nasza-firma/kariera/
Kontakt: Paweł, ,
Miejscowość: 23-400, Wola Duża
tel. 506014120
email: p.urbaniak@ambra.com.pl
Cena:

Negatywny Test Covid, Unijny Certyfikat Covid, Paszport UCC (2021-07-26 11:31:59)
[ Inne ]
Szczepienie Covid-19 Paszport Unijny z wpisem do IKP Unijny Certyfikat Covid w 24h bez wychodzenia z domu. UCC Negatywny wynik testu na COVID-19 w 24h. bez wizyty w laboratorium czy punkcie szczepień. Wyjeżdżasz za granicę do pracy lub na wycieczkę. Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Napisz do nas, a swój test lub UCC otrzymasz w ciągu 24h od zamówienia. swobodaeurope@gmail.com ucc, unijny certyfikat covid, paszport, paszport covid 19, paszporty covidowe, covid-19, covid, test negative, negative test covid, negatywny test covid-19, test coronavirus, coronavirus, koronawirus, kup negatywny test na covid, gdzie kupić negatywny test na covid, buy negative test covid, where buy negative test covid, sprzedam negatywny test covid, sell negative test covid, zaświadczenie o szczepieniu COVID-19, szczepienia koronawirus, zaświadczenie o szczepieniu koronawirus, zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o szczepieniu przeciw koronawirus,
Kontakt: , ,
Miejscowość: 00-000, cały kraj
tel.
email: swobodaeurope@gmail.com
Cena: 200

Windy Schodowe, Krzesła, Platformy (2021-07-26 09:59:22)
Firma Windy Schodowe oferuje Państwu różnego rodzaju krzesełka i platformy schodowe do transportu po schodach osób mających trudności z poruszaniem się. W naszej ofercie można znaleźć krzesełka schodowe na torze prostym i krzywoliniowym - są to urządzenia idealnie nadające się do montażu na ciasnych klatkach schodowych znajdujących się w domach oraz w blokach. Krzesła przyschodowe można instalować zarówno w środku budynku jak i na schodach znajdujących się na zewnątrz. Dodatkowo możemy zaoferować platformy ukośne do przewozu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich - znajdujące się w naszej ofercie platformy schodowe Ascendor świetnie sprawdzają się na wszystkich rodzajach schodów - szczególnie możemy je polecić do montażu na klatkach schodowych w blokach. Polecamy także Państwa uwadze schodołazy oraz podnośniki pionowe. Dodatkowo zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze optymalnego rozwiązania a także szybki i sprawny montaż wybranej windy. Informujemy również, że realizujemy projekty dofinansowane przez PFRON. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie https://winda-na-schody.pl/ Szczegółowych informacji można uzyskać pisząc na adres mailowy r.wasilka@windy-schodowe.pl bądź pod numerem telefonu 698-164-565. Serdecznie zapraszamy.
Kontakt: , ,
Miejscowość: 00-000, Warszawa
tel. 698164565
email:
Cena:

Poznam normalnego faceta. (2021-07-26 06:52:39)
Zadbana, normalnej budowy ciała kobieta po 40 spełniająca obecny kanon piękna pozna mężczyznę, który jest równie samotny jak ja. Od dłuższego czasu szukam swojej drugiej połówki, ale zazwyczaj trafiam na napalonych drani. Oczywiście fizyczność jest dla mnie ważna ale nie najważniejsza.
Kontakt: Rozalia, ,
Miejscowość: , Biłgoraj
tel.
email: zad.ban.aja@gmail.com
Cena: 4

Asystentka Biurowa (2021-07-26 06:24:55)
[ Praca ]
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy asystentki biurowej na umowę-zlecenie lub umowę o pracę (forma zatrudnienia do dogadania). Wymagana podstawowa znajomość obsługi komputera/drukarki, umiejętność szybkiego uczenia się i miła aparycja. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Zlecenie - 21zł /h netto lub umowa o pracę 3024zł netto miesięcznie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia na pocztę: jeziorskak.biuro@gmail.com
Kontakt: Kinga Jeziorska, ,
Miejscowość: 20-214, Biłgoraj
tel.
email: jeziorskak.biuro@gmail.com
Cena: 3000

Chętnie poznam zwariowanego faceta. (2021-07-26 06:18:02)
Chętnie poznam zwariowanego, zadbanego i niewysublimowanym poczuciem humoru mężczyznę. Nie lubię nudy, jestem mocno aktywną 35 letnią kobietą, którą dość ciężko zaspokoić pod różnymi względami. Myślisz, że podołasz i będziesz potrafił mnie zaskoczyć? Próbuj ! Czekam z niecierpliwością.
Kontakt: Daniela, ,
Miejscowość: , Biłgoraj
tel.
email: natin.atka.3.5@gmail.com
Cena: 3

Erotyczna Randka (2021-07-25 18:58:45)
Umawiaj się z Polkami na intymne randki bez zobowiązań: www.randka69.pl
Kontakt: , ,
Miejscowość: 00-001, Warszawa
tel.
email:
Cena:
Dodaj Ogłoszenie

Nasz Patronat

ZAMOŚĆ: 46. Zamojskie Lato Teatralnego

Data: 2021-06-20,
Miejsce: Zamość

Już 20 czerwca na Rynku Wielkim w Zamościu rozpocznie się 46. Zamojskie Lato Teatralne. Zaczniemy spektaklem Drom - ścieżkami Romów w wykonaniu Teatru Migro z Krakowa, a 23 czerwca zaproponujemy coś dla najmłodszych widzów – spektakl Ach, jak cudowna jest Panama Teatru Guliwer z Warszawy. W sumie obędzie się 12 wydarzeń w programie głównym oraz towarzyszący ZLT Teatr Fotografii.

więcej

Imprezy

Patronat
2021-06-20 - 2021-07-30

ZAMOŚĆ: 46. Zamojskie Lato Teatralnego

2021-06-27 - 2021-08-08

BIŁGORAJ: Warsztaty rolkowe

2021-07-01 - 2021-07-31

ALEKSANDRÓW: Wakacje w bibliotece

2021-07-02 - 2021-08-31

BIŁGORAJ: Wakacje z szachami

2021-07-11 - 2021-09-12

GORAJ: Lato z kulturą

2021-07-28 - 2021-08-06

TARNOGRÓD: Wakacyjna szkółka leśna

2021-07-30

TARNOGRÓD: Kino pod gwiazdami

2021-07-31

MAJDAN STARY: Jubileusz 50-lecia LZS Tanew Majdan Stary

2021-08-01

OBSZA: Rodzinny Rajd Rowerowy i Riknik Rodzinny #SZCZEPIMYsię

2021-08-01

ŻABNO: Nowy wóz dla OSP

2021-08-01

BIŁGORAJ: Biłgorajski Cross Duathlon 2021

więcej

Polityka

Nasze gminy otrzymały pieniądze na modernizację lub budowę dróg dojazdowych do gruntów rolnych

Marszałek Jarosław Stawiarski i Członek Zarządu Zdzisław Szwed w imieniu Zarządu Województwa Lubelskiego podpisali dzisiaj umowy z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego na modernizację lub budowę dróg dojazdowych do gruntów rolnych ze środków celowych budżetu Województwa Lubelskiego na 2021 rok. Środki trafiły do dwóch gmin naszego powiatu. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Twórczo i aktywnie we Frampolu

Ubiegły tydzień we Frampolu był bardzo twórczy i aktywny - a to wszystko za sprawą "Wakacji z Kulturą". W przygotowanym przez młodzież projekcie wzięło udział 25 osób. Uczestnicy tworzyli balonowe lampiony, rozegrali turniej gier podwórkowych, przygotowywali posiłki, grali w piłkę oraz uczestniczyli w rodzinnym pikniku. więcej»

więcej

Sport

Półmetek pływackiego sezonu...

W miniony weekend w Oświęcimiu na 50 metrowej pływalni odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu Juniorów 15 lat, były to ostatnie przed wakacyjną przerwą zawody pływackie. W zawodach wystartowało 513 zawodników z 151 klubów naszego kraju. RWKS Sparta reprezentował Damian Błaszczyk. więcej»

więcej

Kronika policyjna

Policja poszukuje świadków wypadku

Policjanci z Biłgoraja poszukują świadków tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 3 sierpnia 2020 roku około godziny 16:00 na DW 835 w miejscowości Zagrody. Kierowca fiata jadący z przyczepką z nieustalonej przyczyny na łuku jezdni zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod jadący z naprzeciwka ciągnik siodłowy marki Volvo. więcej»

Ogłoszenia