Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Dropshipping - skuteczna metoda zarabiania w internecie!

Dodał: red Data: 2021-06-30 07:58:54 (czytane: 1130)

Branża e-commerce cieszy się popularnością już od kilku lat, jednak pandemia koronawirusa spowodowała, że rynek ten jeszcze bardziej się rozwinął. Sklep internetowy to obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów zarabiania w sieci. Wiele przedsiębiorców nie decyduje się jednak na tradycyjny model, a na tzw. sklep dropshipping. Co to takiego, dlaczego warto się tym zainteresować i jak zacząć? Podpowiadamy!

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajCzym jest sklep dropshipping?
Sklep dropshipping to model biznesowy, który polega na współpracy pomiędzy właścicielem sklepu internetowego a hurtownią lub producentem. Z takiej opcji bardzo często korzystają początkujący przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w duże projekty oraz nie mają odpowiednich warunków. Sklep w tym modelu nie wymaga bowiem posiadania magazynu i towaru na stanie.

Właściciel sklepu zajmuje się jedynie prowadzeniem witryny internetowej i wystawianiem produktów. Gdy klient złoży zamówienie, informacja przesyłana jest do hurtowni i to hurtowania zajmuje się wysyłką towaru do klienta. Właściciel sklepu jest tak naprawdę pośrednikiem pomiędzy klientem detalicznym a hurtownią i zarabia na marży, jaką narzuci na produkty w ofercie.

Największe zalety sklepu dropshipping
Największą zaletą sklepu dropshipping jest to, że właściciel nie musi przejmować się magazynowaniem towaru. Dla wielu początkujących przedsiębiorców, którzy pragną zacząć działalność w sieci, właśnie to jest największym problemem. W tradycyjnym modelu trzeba zainwestować duże pieniądze w towar oraz w miejsce magazynowe. W przypadku dropshipping nie ma tego problemu. Kolejną zaletą jest to, że właściciel nie zajmuje się pakowaniem i wysyłaniem zamówionego towaru, co pozwala zaoszczędzić czas. Dzięki temu może on skupić się na działaniach związanych z marketingiem.

Dodatkowo jest to korzyść dla klienta, ponieważ cały łańcuch logistyczny zostaje znacznie skrócony, co oznacza, że przesyłka dociera do niego znacznie szybciej.

czloeiwk_przy_komputerze.jpg

Jak założyć sklep w modelu dropshipping?
Sklep dropshipping cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością z kilku powodów. Oprócz tego, że jest to skuteczny i bezpieczny sposób na zarabianie w sieci (bez ryzyka, że zakupiony towar się nie sprzeda), to bardzo łatwo jest zacząć taką działalność. Na samym początku trzeba znaleźć partnera biznesowego, czyli hurtownie lub producenta, który będzie dostawcą oferowanych w sklepie internetowym produktów. Ważne jest tutaj szczegółowe omówienie warunków współpracy. Jedną z najważniejszych kwestii jest wysokość marży, ponieważ to właśnie na niej będzie zarabiał właściciel sklepu. Gdy wszystkie szczegóły będą omówione, należy sporządzić umowę.

Następnie trzeba pomyśleć o stronie sklepu internetowego. Tutaj konieczne będzie skorzystanie ze specjalnego oprogramowania, takiego jak np. CStore, które usprawni cały proces realizacji zamówień i ułatwi kontakt pomiędzy właścicielem sklepu a hurtownią.

Sklep internetowy bez działalności gospodarczej?
Na uwagę zasługuje też fakt, że od 2018 roku możliwe jest prowadzenie sklepu dropshipping bez zarejestrowanej działalności gospodarczej. Warunkiem jest tylko to, że miesięczny przychód nie może być większy niż 1400 zł brutto. Taka opcja doskonale sprawdzi się dla małych przedsiębiorstw, które prowadzą sprzedaż stosunkowo tanich produktów. Sklep internetowy bez rejestrowania działalności gospodarczej pozwala uniknąć płacenia składek ZUS oraz innych opłat, których uiszczenie jest konieczne dla zarejestrowanej firmy.

Hurtownie z którymi CStore może się zintegrować znajdziesz na stronie www.cstore.pl/funkcje-i-mozliwosci/hurtownie-dropshipping

*Artykuł sponsorowany

Reklama.

Tagi: dropshipping   sklep internetowy   zarabianie w internecie   biłgoraj

Zobacz także

Jak wybrać meble do biura?

Dodane: 2021-07-20 15:16 - Komentarze  (0)  czytane (749)

TAGI: meble do biura, powiat biłgorajski, firma, wyposażenie wnętrzKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.237.6.124

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe KE Elżbieta Pyszniak - rozliczenia podatkowe, rozliczenia roczne, księgowość

Ul. Przemysłowa 36, 23-400 Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Wójt gminy Biłgoraj odznaczony przez Cech Rzemiosł Różnych i Drobnej Przedsiębiorczości

Wiesław Różyński został odznaczony tytułem Przyjaciela Rzemiosła Lubelskiego. Honorowy tytuł wójt gminy Biłgoraj otrzymał 24 maja br., podczas zebrania Cechu Rzemiosł Różnych i Drobnej Przedsiębiorczości w Biłgoraju. Odznaczenie w formie pamiątkowego dyplomu z medalem uroczyście wręczył Starszy Cechu Jan Pyznarski. więcej»

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Miasto Biłgoraj złożyło trzy wnioski o dofinansowanie z Programu Polski Ład

W dniu 2 lipca 2021 roku rozpoczął się nabór wniosków o dofinansowanie...

Prace koncepcyjne nad remontem biłgorajskiego Autodromu trwają

Prace koncepcyjne nad zagospodarowaniem terenu biłgorajskiego...

60 akcji, ponad 4 300 donacji i blisko 2 000 litrów oddanej krwi

W Łukowej od 14 lat organizowane są cyklicznie akcje poboru krwi....

Co to znaczy pokochać Lubelskie zaprezentowano w Aleksandrowie (FOTO)

W Aleksandrowie, odbył się zorganizowany przez koła gospodyń...

Deratyzacja to ważna rzecz

Solidne odszczurzanie to konieczność. Szczególnie w dużych miastach...

Jak dbać o włosy przetłuszczające się?

Masz włosy tłuste, które się świecą i pokryte są tłustą warstwą...

Ogłoszenia