Strona startowa

Aktualności

Tour de Lubelskie - Tour de Biłgorajskie (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2021-07-25 18:59 Komentarze (16)  (czytane 2046 razy)

Rodzinny Rajd Rowerowy promujący - wracający na Lubelszczyznę - wyścig Tour de Pologne i walory turystyczne powiatu biłgorajskiego odbył się dziś na trasie Biłgoraj - Wolna Mała, Wolaniny, Bukownica, Smolnik, Edwardów - Biłgoraj. Wzięło w nim udział około 200 osób. więcej»

 • Seniorzy na rajdzie rowerowym po Ziemi Biłgorajskiej

  Edycja: 2021-07-28 11:36 Komentarze (6)  (czytane 882 razy)

  27 lipca 2021 roku Aktywne Starszaki ZNP i przyjaciele uczestniczyli w ostatnim w tej edycji rajdzie rowerowym po Ziemi Biłgorajskiej w ramach projektu opracowanego przez Oddział Powiatowy Związku Nauczycielstwa Polskiego w Biłgoraju. więcej»

 • Lato na żurawinowym szlaku, czyli promocja bogactw lasu (FOTO)

  Edycja: 2021-07-25 21:03 Komentarze (1)  (czytane 1070 razy)

  Gmina Biłgoraj, Gminny Ośrodek Kultury Stowarzyszenie "Dąb" w Ciosmach oraz PTTK Odział Biłgoraj byli organizatorami kolejnej edycji "Lata na żurawinowym szlaku". To promocja turystyki rowerowej, urokliwych miejsc gminy Biłgoraj i bogactwa runa leśnego. więcej»

 • Tour de Lubelskie - Tour de Biłgorajskie (FOTO)

  Edycja: 2021-07-25 18:59 Komentarze (16)  (czytane 2046 razy)

  Rodzinny Rajd Rowerowy promujący - wracający na Lubelszczyznę - wyścig Tour de Pologne i walory turystyczne powiatu biłgorajskiego odbył się dziś na trasie Biłgoraj - Wolna Mała, Wolaniny, Bukownica, Smolnik, Edwardów - Biłgoraj. Wzięło w nim udział około 200 osób. więcej»

 • Nowe znaki na szlaku Green Velo przez powiat biłgorajski. Uzupełnienie oznaczenia ma poprawić bezpieczeństwo rowerzystów

  Edycja: 2021-07-16 15:31 Komentarze (11)  (czytane 1732 razy)

  Na ukończeniu jest malowanie na jezdni dodatkowych oznaczeń na szlaku Green Velo w powiecie biłgorajskim. To inicjatywa radnego Mirosława Późniaka, która znalazła aprobatę w Zarządzie powiatu i Zarządzie Dróg Powiatowych. Do zaproponowanych przez radnego trzech ciągów drogowych, ZDP dołożyło jeszcze trzy. Łącznie namalowanych zostało 158 znaków P-27. więcej»

 • Królowa Greckich Wysp - wyjątkowe wakacje na Krecie

  Edycja: 2021-07-08 11:12 Komentarze (0)  (czytane 793 razy)

  Grecja to malowniczy śródziemnomorski kraj, w skład którego wchodzi ponad 6000 wysp. Zaledwie około 200 z nich jest zamieszkiwanych na stałe. Już od dawna greckie wyspy stanowią jeden z preferowanych kierunków wakacyjnych wśród Polaków i podróżnych z całej Europy. Najbardziej popularną destynacją jest Kreta. Ta największa z wysp, o powierzchni 8 260 kilometrów kwadratowych zwana też jest Królową Greckich Wysp. więcej»

 • REKLAMA
 • Aktywne starszaki na rowerowym rajdzie

  Edycja: 2021-07-08 08:20 Komentarze (5)  (czytane 1384 razy)

  Już odbył się pierwszy z zaplanowanych rajdów rowerowych członków Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP oraz osób zaprzyjaźnionych w ramach zadania publicznego "Aktywne Starszaki". więcej»

 • Zalew Bojary. Ponownie można się kąpać

  Edycja: 2021-07-07 08:54 Komentarze (1)  (czytane 1024 razy)

  Jest już pozytywna decyzja Sanepidu odnośnie możliwości kąpieli w Zalewie Bojary. Pod koniec czerwca br., z powodu zakwitu sinic wprowadzono zakaz kąpieli nad zbiornikiem. więcej»

 • III Rodzinny Rajd Rowerowy

  Edycja: 2021-07-06 15:36 Komentarze (0)  (czytane 1142 razy)

  Rodzinne rajdy dla mieszkańców Gminy Frampol stają się już tradycją. 4 lipca odbył się kolejny, już trzeci. Mimo zachmurzonego nieba i lekkiego deszczu frampolska grupa rowerzystów w ponad pięćdziesięcioosobowym składzie z optymizmem wyruszyła w drogę na Porytowe Wzgórze. więcej»

 • Ruszyła X jubileuszowa Biłgorajska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę (FOTO)

  Edycja: 2021-07-05 14:21 Komentarze (1)  (czytane 2748 razy)

  Z Biłgoraja ruszyła dziś rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę. Jej organizatorem jest parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Biłgoraju. Pątnicy mają do pokonania ponad 300 km i są częścią XVI Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rowerowej. Z Biłgoraja na Jasną Gorę ruszyło ponad 30 osób. więcej»

Telewizja

V Bieg Tropem Wilczym

Otwarcie parku rolkarza

Zawody powiatowe OSP

Driftingowe Rozpoczęcie Sezonu 2019

więcej

Imprezy kulturalne

więcej

Patronat

ZAMOŚĆ: 46. Zamojskie Lato Teatralnego

Już 20 czerwca na Rynku Wielkim w Zamościu rozpocznie się 46. Zamojskie Lato Teatralne. Zaczniemy spektaklem Drom - ścieżkami Romów w wykonaniu Teatru Migro z Krakowa, a 23 czerwca zaproponujemy coś dla najmłodszych widzów – spektakl Ach, jak cudowna jest Panama Teatru Guliwer z Warszawy. W sumie obędzie się 12 wydarzeń w programie głównym oraz towarzyszący ZLT Teatr Fotografii. więcej»

Katalog firm: Turystyka i Noclegi

Hotele, motele, pensjonaty, kwatery prywatne, - w Powiecie Biłgorajskim na pewno znajdziesz miejsce gdzie możesz się zatrzymać.

Reklama
więcej

Galeria zdjęć

więcej

Hotele i pensjonaty

więcej

Biura podróży

Podróże

Rajd rowerowy jako forma protestu

Mieszkańcy Biłgoraja wybrali się na krótką przejażdżkę, która jest była również protestem przeciw wycince lasów wokół Biłgoraja. -W piątek, gdy robiliśmy rekonesans trasy, naliczyliśmy kilkanaście zrębów całkowitych. Naszymi działaniami chcielibyśmy pokazać jaka jest skala wycinek, i jak wygląda nasz las poddany działaniom leśników, którym powierzono zadanie ochrony przyrody, a nie jej dewastację - informują organizatorzy. więcej»

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Burmistrz chce by WSA uchylił uchwałę o nieudzielenie mu wotum zaufania

Pod koniec lipca br., za pośrednictwem Rady Miasta Biłgoraj,...

Minister rolnictwa z wizytą w powiecie biłgorajskim (FOTO)

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Grzegorz Puda gościł dziś w powiecie...

65 lat Jednostki OSP w Woli Dereźniańskiej (FOTO)

W niedzielę 25 lipca br., Jednostka OSP w Woli Dereźniańskiej...

Tour de Lubelskie - Tour de Biłgorajskie (FOTO)

Rodzinny Rajd Rowerowy promujący - wracający na Lubelszczyznę...

Jest koncepcja rozbudowy i modernizacji biłgorajskiego szpitala (AUDIO, VIDEO)

Specjaliści z firmy Archimed przedstawili radnym Rady Powiatu...

Jest rządowe wsparcie dla Biłgoraja. Chodzi o wielomilionową inwestycję przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju

Ogładzony został wyniki głównego naboru do programu „Sportowa...

Ogłoszenia