Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Zrzutka dla potrzebującej wolontariuszki. Pomagała sama, teraz potrzebuje wsparcia i pomocy

Dodał: red Data: 2020-11-16 13:57:17 (czytane: 2561)

Osoba, która od lat jest wolontariuszką, która zawsze pomaga innym dziś potrzebuje naszej pomocy. -Nasza koleżanka to samotna matka dwójki wspaniałych dzieci, niestety przez pandemie straciła główne źródło dochodu jakim była praca w gastronomi - pisze Elżbieta Łukasik, organizatorka zbiórki.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajKobieta pracowała na umowę śmieciową, więc po zwolnieniu, nie należy się jej nawet zasiłek dla bezrobotnych. -Kochani 20 listopada upływa termin płatności czynszu i innych rachunków, a ja nie potrafię opisać słowami jaka jest w niej obawa o dach nad głową dla swoich dzieci. Pomagając starszym, samotnym i chorym zawsze powtarzała o tym, że dobro wraca ja w to bardzo wierze - dodaje Elżbieta Łukasik.

pomoc.jpg

Chodzi by pomóc kobiecie w opłaceniu tych rachunków i dać stabilność na najbliższe kilka miesięcy, przynajmniej do świąt lub ferii. Wesprzeć można każdą kwotą. Zbiórka prowadzana jest na Portalu zrzutka.pl, znajdziecie ją >>TUTAJ<<

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: elżbieta łukasik   pomoc osobom potrzebującym   pomoc   zbiórka na pomoc

Zobacz także

Stop pożarom traw!

Dodane: 2021-04-06 09:07 - Komentarze  (1)  czytane (1026)

TAGI: wypalanie traw, pożary trwa, stop wypalaniom traw, powiat biłgorajskiKomentarze (4)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.204.186.91

(2020-11-17 10:01:38)

Moderna jest drugą zachodnią firmą, która opublikowała wstępne wyniki trzeciej fazy badań klinicznych. Wcześniej zrobiły to firmy BioNTech i Pfizer, które oszacowały skuteczność wspólnej szczepionki na ponad 90 proc. Oba środki to szczepionki nowej generacji mRNA, będące pierwszymi w swoim rodzaju.

Obie szczepionki wymagają transportu i przechowywania w bardzo niskich temperaturach &#8211; w przypadku preparatu Moderny, jest to -20C. Jak jednak podała firma, szczepionka może być używana do 30 dni po rozmrożeniu przechowywana w lodówce, podczas gdy w przypadku Pfizer/BioNTech okres ten wynosi 5 dni.

Szczepionka Moderny była częścią programu amerykańskiego rządu &#8222;Operation Warp Speed&#8221;. W sierpniu umowę na co najmniej 80 mln dawek preparatu firmy zawarła Unia Europejska.

(2020-11-16 22:23:27)


Stare rzymskie porzekadło mówi: "Patrz, komu to przynosi korzyść! "

Nie da się ukryć, że wzrost zachorowań przynosi korzyść koncernom i bankom, pozwala bowiem pod pretekstem epidemii wprowadzić coraz to nowe przepisy niszczące naszą cywilizację, a wprowadzające ład azjatycki, czyli cywilizację bizantyjską w wydaniu pruskim. Innymi słowy, 1% społeczeństwa będzie się jeszcze bardziej bogacił, kosztem pozostałej jego części, czyli 99% będzie ubożało! Jedynym dobrem tego cyrku wprowadzonego obecnie w Polsce przez p. Morawieckiego i jego ferajnę, jest udowonienie, że wszystko co w minionych latach mówili o grypie było nieprawdą.

Po pierwsze, dzięki covidowi zachorowania na grypę spadły o ponad 94 %. Praktycznie problem sezonowej grypy został wyeliminowany, bez dodatkowych nakładów. Można to uznać za sukces rządu p. Morawieckiego!

Po drugie, dzięki covidowi zniknęła epidemia odry w Polsce! Kolejny sukces tego rządu!

Po trzecie, dzięki covidowi zmarła śmiercią naturalną epidemia smogu, a podobno umierało z tego powodu 50 000 ludzi rocznie czyli ponad 400 dziennie! Następny sukces rządu p. Morawieckiego.

Po czwarte, dzięki covidowi zbankrutowało już ponad 6000 zakładów pogrzebowych, ponieważ umieralność w Polsce spadła o ponad 10%.

Po piąte, dzięki covidowi , pod pretekstem restrykcji, które wprowadził rząd p. Morawieckiego, udowodniono, że tzw. procedury NFZ nie są wprowadzane w celu ratowania zdrowia społeczeństwa, ale wręcz przeciwnie. Czyli, umierajcie emeryci przed terminem. Są to duże oszczędności rządu p. Morawieckiego i jego ferajny.

Po szóste, dzięki covidowi udało się po cichu, nałożyć na społeczeństwo jeszcze większe podatki, np. podatek Vat na paczki.

Po siódme, dzięki covidowi udało się zawiesić konstytucję i jeszcze większe restrykcje nałożyć na społeczeństwo.

Po ósme, dzięki cowidowi udało się ograbić społeczeństwo z ok. 100 miliardów oszczędności w bardzo krótkim czasie. Minister Finansów p. Tadeusz Kościński, otrzymał za to prestiżowa nagrodę banków. A to nie koniec!!!

Po dziewiąte, dzięki covidovi udało się zniszczyć ok. 40% prywatnych zakładów, otwierając rynek dla monopoli zachodnich.

Po dziesiąte, dzięki covidowi udało się pobrać kolejne pożyczki z banków zachodnich, powodujące wzrost zadłużenia naszego kraju do ponad 16 bilionów złotych, czyli ponad 40- letni obecny letni budżet.

Po jedenaste, dzięki covidowi, nasz kraj został wytypowany do przeprowadzenia czwartego etapu testowania nowej, do tej pory nigdzie nie stosowanej szczepionki, ale o tym innym razem.

Po dwunaste, dzięki covidowi, rząd warszawski oszczędza na wypłatach emerytur, ponieważ najlepszym środkiem dezynfekcyjnym jest promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości UV, a zamknięcie starszych ludzi w domach powoduje możliwość zwiększenia liczby zachorowań. Czyli wystarczyłby 10 - 15 minutowy spacer starszych ludzi w dzień słoneczny, aby przeprowadzić oczyszczenie z wirusów.

Po trzynaste, dzięki covidowi, udało się rządowi warszawskiemu doprowadzić do kolejnego lockdownu.

Po czternaste, dzięki covidowi, udało się rządowi warszawskiemu wprowadzając ograniczenia pobytu w sklepach itd. stworzyć warunki do wzrostu zakażeń dróg oddechowych, poprzez wielominutowe stanie na ulicy w kolejkach do sklepów, na słocie i niedługo już na mrozie, podobnie jak to było w marcu i kwietniu.

Po piętnaste, dzięki covidowi, udało się rządowi p. Morawieckiego niszczyć polską kulturę poprzez zamykanie teatrów i kin. Ponad 300 000 osób zostało bez pracy.

Naród bez kultury nie może istnieć. Piszę o tym od lat! Ale o kolegach od sportu rząd ten nie zapomina, dofinansowując obiekty sportowe, pod pretekstem tworzenia w nich szpitali ,z pieniędzy przeznaczanych na służbę zdrowia.

(2020-11-16 15:52:56)

jak mam dać jak nie wiem na kogo daję,ja też mam koleżankę

(2020-11-16 14:38:46)

a ja to co. też straciłem pracę przez Pandemię i co mam zrobić

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Meble, kuchnie, zabudowy

ZPHU FOREST - sklepbrw.pl

ul. Gen. T. Bora Komorowskiego 23, 23-400 Biłgoraj

więcej

Usługi budowlane i remontowe

JP BUDOWNICTWO

ul. E Orzeszkowej 25, 23-400 Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK

Szozdy 11, 23-407 Tereszpol

F.H.U. DETIM S.C. Zdzisław Hułas, Bożena Hułas

Aleksandrów 710a, 23-408 Aleksandrów

więcej

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Naczynie Chimu, czyli zabytek z Peru znaleziony na podbiłgorajskiej wsi

Kilka miesięcy temu do Muzeum Ziemi Biłgorajskiej zostało przekazane...

Uczczono ofiary Zbrodni Katyńskiej i katastrofy smoleńskiej (FOTO, AUDIO)

W 81. rocznicę Zbrodni Katyńskiej i 11. rocznicę katastrofy smoleńskiej,...

Przygotowania do realizacji projektu „Door-to-door” w zaawansowanej fazie

Do starostwa powiatowego w Biłgoraju trafiły dwa, specjalnie...

Biłgorajski szpital przyjmie pacjentów covidowych z Podkarpacia

Szpitale w Biłgoraju i Tomaszowie Lubelskim zostały wytypowane...

Obiekty sportowe przy ZSBiO w Biłgoraju

Przy "Budowlance" powstanie nowoczesny kompleks boisk. Z Rządowego...

Ciemnice i Groby Pańskie w parafiach powiatu biłgorajskiego (FOTO)

Mimo obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa,...

Ogłoszenia