Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje! (FOTO)

Dodał: red Data: 2018-06-22 13:34:21 (czytane: 2091)

Dziś prawie 340 tys. uczniów wszystkich typów szkół zakończyło w Województwie Lubelskim rok szkolny 2017/2018. Wśród nich byli uczniowie biłgorajskiej "Budowlanki". Uroczysta akademia wieńcząca rok szkolny poprzedzona została Mszą świętą.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajAkademia szkolna odbyła się w hali sportowej szkoły. Obok społeczności uczniów i nauczycieli udział w niej wzięli zaproszeni goście, w tym wiceprzewodniczący Rady Powiatu oraz przedstawiciele firm i stowarzyszeń z branży budowlanej, współpracujących z placówką. Podsumowania roku szkolnego i podziękowania za pracę uczniom i pedagogom dokonał dyrektor ZSBiO, Stanisław Sitarz. On także życzył wszystkim miłego czasu letniego odpoczynku. Podczas uroczystości zostali pożegnani uczniowie klas trzecich szkoły zawodowej.

zakonczenie_roku_szkolnego.JPG

Najlepiej uczniowie zostali wyróżnieni, był czas na podsumowania frekwencji i osiągnięć naukowych i sportowych, udziału w olimpiadach i konkursach przedmiotowych oraz działalności społecznej uczniów na rzecz rówieśników i całej szkoły.

nauczycielskie_oskary_zsbio_2018.JPG

Miły akcent dla nauczycieli przygotowali także uczniowie. W "Budowlance" rozdano "Nauczycielskie Oskary 2018":

W kategorii nauczyciel wychowawca zdaniem absolwentów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Budowlanego wyróżnieni zostali:
1. Elżbieta Domienik;
2. Halina Gołąb;
3. Ewa Jargieło-Ćwik;
4. Lidia Mazurek.

W Kategorii nauczyciel przedmiotów humanistycznych, zdaniem absolwentów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Budowlanego wyróżniona została:
1. Anna Tutka.

W kategorii nauczyciel języków obcych zdaniem absolwentów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Budowlanego wyróżnieni zostali:
1. Anna Kraczowska;
2. Anita Paluch.

W kategorii Nauczyciel przedmiotów matematyczno – fizycznych i informatyki zdaniem absolwentów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Budowlanego wyróżnieni zostali:
1. Anna Klimek;
2. Jolanta Łubiarz.

W kategorii Nauczyciel zajęć pozalekcyjnych (przygotowanie do matury) zdaniem absolwentów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Budowlanego wyróżniona została:
1. Grażyna Wlazło.

W kategorii Nauczyciel zajęć sportowo-rekreacyjnych i kulturalnych
 zdaniem absolwentów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Budowlanego wyróżniony został:

1. Ireneusz Zarczuk.

W kategorii Nauczyciel chemii, biologii, geografii i podstaw przedsiębiorczości zdaniem absolwentów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Budowlanego wyróżniona została:
1. Lidia Mazurek.

W kategorii Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych zdaniem absolwentów Technikum Budowlanego wyróżniony został:
1. Mieczysław Podpora.

W kategorii Nauczyciel praktycznych przedmiotów zawodowych zdaniem uczniów Technikum Budowlanego wyróżniony został:
1. Stanisław Bielak.

W kategorii Mistrz Mój, Wzór i Autorytet zdaniem absolwentów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum wyróżniona została:
1. Halina Gołąb.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 64

Tagi: zakońzcenie roku szkolnego   wakacje   zsbio biłgoraj   oświata biłgoraj

Zobacz także

Z piosenką do wolności. Niezwykłe widowisko muzyczne w ONZ-cie (FOTO, VIDEO)

Dodane: 2018-11-16 17:17 - Komentarze  (0)  czytane (676)

TAGI: koncert patriotyczny, i lo im. onz w biłgoraju, 100-lecie odzyskania niepodległości, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.167.112.42

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Wyniki tegorocznych matur. Powiat Biłgorajski w pierwszej dziesiątce Województwa Lubelskiego

Są już wyniki egzaminu dojrzałości, który w maju br. zdawali uczniowie klas trzecich liceum i uczniowie klas czwartych technikum. Średnia zdawalność dla szkół prowadzonych przez Powiat Biłgorajski to 82,78%, przy średniej Województwa Lubelskiego 79,3% i średniej krajowej 79,7%. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia