Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Żegnaj szkoło! Wakacje rozpoczęte

Dodał: red Data: 2020-06-26 13:25:46 (czytane: 1384)

W stanie reżimy sanitarnego i szczegółowych wytycznych, dziś zakończył się rok szkolny dla uczniów wszystkich typów szkół. Nie było uroczystych akademii, a indywidualne spotkania z wychowawcami i jedynie odbiór świadectw. Wszystko przez epidemię koronawirusa.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajSzkoły musiały zorganizować bezpieczne warunki dla uczniów i nauczycieli. -Udostępniliśmy pięć wejść, a konkretne klasy i uczniowie przychodzili na umówione wcześniej godziny - wyjaśnia po. dyrektora I LO im. ONZ w Biłgoraju, Jolanta Rycyk. Uczniowie obowiązkowo musieli być w maseczkach, mieć rękawiczki oraz własne długopisy do potwierdzenia odbioru dokumentów. -W tym roku jedynie  w ten sposób mogliśmy pożegnać uczniów. Cieszymy się jednak, że każdy z nich otrzymał promocję do następnej klasy i w zdrowie rozpoczyna letni odpoczynek - dodaje dyrektor Rycyk.

zakonczenie_roku_szkolnego.JPG

Radości nie kryją sami uczniowie. -Bardzo się cieszę, że rok szkolny się skończył, ostatnie miesiące od marca były szczególnie trudne, wszystko związane ze zdalnym nauczaniem. Musieliśmy się przestawić, to zajęło trochę czasu ale też stwarzało okazję do tego by częściowo naukę odpuścić. Ci którzy tak zrobili na pewno stracili - zaznacza Piotr Lis z klasy I biłgorajskiego ONZ-tu.

Czytaj także: Zakończenie roku szkolnego w dobie pandemii

-Ja starałem się maksymalnie czas zdalnego nauczania wykorzystać, stosowałem się do poleceń nauczycieli i sam duże pracowałem - zapewnia Michał Kukiełka z I LO im. ONZ. Jak dodaje II semestr był bardzo trudny, ale praca zaowocowała średnią blisko 5.0. -Najlepsze oceny mam z matematyki, biologii i informatyki. Czyli z tych przedmiotów, któe najbardziej mnie interesują i któe potrzebne mi będą na studiach - podkreśla.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: zakończenie roku szkolnego   początek wakacji   koronawirus   oświata biłgoraj

Zobacz także

Bitwa o Biłgoraj - interaktywna gra miejska przypomni nieznaną historię

Dodane: 2020-08-06 13:17 - Komentarze  (4)  czytane (577)

TAGI: gra miejska, bitwa o biłgoraj, harcerze biłgoraj, dotota woźniakKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.172.233.2

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Dwie kandydatury na dyrektora I LO im. ONZ w Biłgoraju

W odpowiedzi na ogłoszony przez Zarząd Powiatu konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, wpłynęły dwie oferty. W najbliższy poniedziałek, ma zostać powołana komisja konkursowa. Nowego dyrektora władze powiatu muszą wyłonić do końca marca br. Z końcem tego miesiąca bowiem na emeryturę przechodzi dyrektor Marian Klecha. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia