Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Zawody wędkarskie o puchar posła Olszówki

Dodał: red Data: 2018-10-06 15:48:35 (czytane: 2136)

Nad zbiornikami w Goraju, odbyły się dziś zawody wędkarskie o puchar posła Piotra Olszówki. jego organizatorem było Stowarzyszenia Zwykłe Wędkarzy "Amur" w Goraju. rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach: seniorzy i juniorzy.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj-Przebieg zawodów odbył się według regulaminu Polskiego Związku Wędkarskiego, metoda dowolna na dwie wędki. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach, a nad wodą zasiadło z wędkami kilkudziesięciu zawodników. Wędkowanie można uznać za udane, trafił się i karpie, karasie, okonie i płocie - przyznanej Piotr Malec.

zawody_wedkarskie_goraj__1_.jpg

Wędkarskiej rywalizacji patronował poseł Piotr Olszówka. Jak przyznaje parlamentarzysta, z chęcią patronuje i wspiera lokalne inicjatywy. -Wszelkie formy realizacji pasji i zarażanie tym młodzieży są godne pochwalenia. Ze Stowarzyszeniem Wędkarskim "Amur" współpracuję od dłuższego czasu. Zawody były nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także sposobność do rozmowy o rozwoju wędkarstwa na Ziemi Biłgorajskiej - przyznaje poseł Olszówka. -Chcemy rozwijać bazę wędkarska na niesterujących zbiornikach. Musimy poprawić infrastrukturę, jest możliwość poszerzenia lustra wody, z tego wszystkiego chcemy w przyszłości skorzystać - dodaje Jerzy Sajewski.

zawody_wedkarskie_goraj__2_.jpg

Na zawodach obecny był także Grzegorz Wróbel, sekretarz Gminy Obsza i członek Towarzystwo Przyjaciół Rzeki Tanew. -Jestem mocno zaangażowany w pomoc stowarzyszeniom wędkarskim, ściśle współpracuję ze Stowarzyszeniem Rzeki Tanew. Już w przyszłym tygodniu będą budowane tarliska dla ryb. Myślę, że merytoryczna rozmowa, dyskusja i wymiana poglądów służy wszystkim wędkarzom i miłośnikom przyrody. Warto się spotykać, sygnalizować trudności i szukać dróg rozwiązania. Wspólnie można osiągnąć bardzo wiele - zauważa Wróbel.

Reklama.

Wyniki:
Seniorzy:
I miejsce - Jan Walczak;
II miejsce - Jacek Wieleba;
III miejsce - Czesław Przytula.
Juniorzy:
I miejsce - Michał Kicyk;
II miejsce - Gabriel Wlizło;
III miejsce - Kamil Papierz.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: zawody wędkarskie   gmina goraj   stowarzyszenie amur   poseł piotr olszówka

Zobacz także

Spotkanie z mistrzem i zajęcia karate w ramach programu

Dodane: 2019-10-11 17:17 - Komentarze  (0)  czytane (942)

TAGI: karate, zajecia dla dzieci, andrzej maciejewski, sportowy talentKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.204.227.250

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Derby Łada 1945 Biłgoraj - Hetman Zamość. Goście wygrali 2:0 (FOTO)

Ponad tysiąc kibiców oglądało dzisiejszy mecz Łady 1945 Biłgoraj i Hetmana Zamość. Derbowe spotkanie odbyło się na stadionie przy ulicy Targowej. Mecz był kategorii podwyższonego ryzyka, stąd dodatkowe siły Policji. Ostatecznie jednak się okazało, że żaden z kibiców Hetmana na stadion nie wszedł. Kibicować swej drużynie chciało więcej osób niż biletów było dla klubu z Zamościa przewidziane. więcej»

Ogłoszenia