Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Zawody sprawnościowe na Autodromie (WYNIKI)

Dodał: red Data: 2017-11-10 08:56:31 (czytane: 1713)

Uczniowie szkół średnich powiatu Biłgorajskiego rywalizowali 9 listopada 2017 roku na biłgorajskim Autodromie, w zawodach sprawnościowych, których organizatorem było Stowarzyszenie Przyjaciół Sportów Motorowych Autodrom Biłgoraj.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol- Zawody sportowo - ratownicze dla uczniów szkół średnich obejmowały umiejętność jazdy na czas autem z talerzem stewarda, biegi terenowe i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej - wyjaśnia Jerzy Skakuj prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Sportów Motorowych Autodrom Biłgoraj.

zawody_sportowe_autodrom.JPG

Dwa tygodnie temu odbyły się podobne zawody dla uczniów szkół podstawowych, z odpowiednio dobranymi konkurencjami. -Celem głównym działalności naszego Stowarzyszenia jest rozwój biłgorajskiego Autodromu i zaangażowanie różnych środowisk w poprawę jego infrastruktury i pokazanie, że może on być z powodzeniem wykorzystywany w różnorodnych formach promocji sportu - dodaje Skakuj.

Reklama.

Wyniki:
Jazda z talerzem stewarda i biegi przełajowe:
I miejsce - RCEZ Biłgoraj;
II miejsce - ZSBiO Biłgoraj;
III miejsce - CKP RCEZ Biłgoraj.

pierwsza_pomoc_przedmedyczna.jpg

Pierwsza pomoc przedmedyczna:
I miejsce - RCEZ Biłgoraj;
II miejsce - ZSBiO Biłgoraj (II drużyna - dziewczęta);
III miejsce - CKP RCEZ Biłgoraj.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: jerzy skakuj   stowarzyszenie przyjaciół sportów motorowych   autodrom biłgoraj   zawody sportowe

Zobacz także

'Biłgoraj biega'. Całe rodziny wzięły udział w akcji promującej aktywność fizyczną (FOTO)

Dodane: 2018-05-25 22:24 - Komentarze  (0)  czytane (627)

TAGI: biłgoraj biega, biegi rekreacyjne, aktywność fizyczna, osir biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.158.219.248

Celem głównym działalności naszego Stowarzyszenia jest rozwój biłgorajskiego Autodromu (2017-11-11 07:59:35)

Panie Prezesie byłeś pan członkiem PSL i nauczycielem w RCEZ.
Co do tej pory zrobiliście dla osiągnięcia głównego celu?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Zdzisław Żołopa sędziuje najleszym w Europie

97. Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów odbywają się w dniach od 26 marca do 1 kwietnia 2018 w Bukareszcie (Rumunia). Są to równocześnie 31. Mistrzostwa Europy Kobiet w podnoszeniu ciężarów. Sędziuje na nich biłgorajanin, prezes LKS "ZNICZ" Biłgoraj Zdzisław Żołopa. więcej»

Bal sportowca 2018 (FOTO)

10 lutego br. już po raz XVIII odbył się - zorganizowany przez biłgorajskie środowisko sportowe - bal sportowca. Gala Mistrzów Sportu zgromadziła w jednym z lokali w Biłgoraju sportowców, trenerów i działaczy sportowych. Była to okazja do podsumowania 2017 roku w sporcie oraz do wyróżnienia sportowców i osób wspierających sport. więcej»

Ogłoszenia