Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Zawodowy strzał w 10! - wybierz swoją przyszłość (FOTO, AUDIO)

Dodał: red Data: 2018-10-26 19:35:27 (czytane: 1631)

W Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, już po raz drugi w naszym Powiecie, zorganizowane zostało przedsięwzięcie pod nazwą "Zawodowy strzał w 10! - wybierz swoją przyszłość". Uczniowie i nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych wspólnie z pracodawcami zachęcali do podejmowania nauki w technikach, szkołach branżowych oraz szkołach policealnych.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajPrzygotowane przez szkoły zawodowe Powiatu Biłgorajskiego pokazy, próby pracy, prezentacje, filmiki oraz degustacje promujące kształcenie zawodowe ściągnęły kilka tysięcy uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i gimnazjów.

zawodowy_strzal_w_10.JPG

Obok prezentacji kształcenia zawodowego oferowanego przez szkoły Powiatu Biłgorajskiego było także pokazanie połączenia szkół z potrzebami rynku pracy. O ofercie dydaktycznym kształcenia zawodowego mówi Starosta Biłgorajski, Kazimierz Paterak:

O celu i założeniach wydarzenia mówi Monika Żur, dyrektor zamojskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie. Posłuchaj:

O pomyślę na realizację tego typu targów oraz temu czemu mają służyć mówi poseł na Sejm RP Tomasz Zieliński:

O kształceniu w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących - w aspekcie zawodów związanych z branżą gastronomiczną, hotelarska i kelnerską  - w rozmowie z Portalem bilgoraj.com.pl mówi nauczyciel przedmiotów zawodowych Beata Luchowska. Posłuchaj:

O wyborze szkoły i konkretnego kierunku kształcenia mówi uczeń technikum elektrycznego Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej Marcel Stańko:

Inicjatorem i organizatorem akcji jest Kuratorium Oświaty w Lublinie - Delegatura w Zamościu, a współorganizator przedsięwzięcia Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, Starostwo Powiatowe w Biłgoraju oraz OSiR Biłgoraj.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 67

Tagi: zawodowy strzał w 10   kształcenie zawodowe   biłgoraj   targi edukacyjne

Zobacz także

Rzetelny i elastyczny system kształcenia wyższego - studia w WSAiB

Dodane: 2020-01-17 11:16 - Komentarze  (0)  czytane (387)

TAGI: studenci, studia, kształcenie wyższe, biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.175.201.14

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Minister zdrowia z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju (FOTO)

Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odwiedził wczoraj minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Spotkał się z kadrą pedagogiczną i słuchaczami placówki oraz zwiedził pracownie szkoły. Była to także okazja do dyskusji nad stanem kształćenia zawodowego w branżach ochrony zdrowia oraz nad sytuacją opieki zdrowia w Polsce i planowanymi działaniami w tym sektorze. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia