Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Zapisy do przedszkola i żłobka

Dodał: red Data: 2019-03-22 11:51:02 (czytane: 2590)

Akademia Przedszkolaka i żłobek "Chatka Puchatka" zaprasza chętne dzieci. Akademia Przedszkolaka Publiczne Przedszkole Językowe oraz żłobek Chatka Puchatka w Biłgoraju zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i młodsze oraz ich rodziców na dni otwarte.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajWychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, aby zobaczyć działalność przedszkola niejako „od kuchni”, proponujemy nowatorską formę zapoznania się z ofertą przedszkola i zapraszamy do odwiedzania naszych placówek w terminach: 27 - 28 marca 2019 roku w Akademii Przedszkolaka przy Alei 400-lecia 4, a 28 - 29 marca 2019 roku w Filii Kraina Elfów przy ul. Marii Konopnickiej.

przedszkolaki.jpg

Kandydatów na przedszkolaków i dzieci chętne o żłobka zapraszamy w godzinach 9:30 - 11:30. W tym czasie można będzie zapoznać się z bazą lokalową placówki, zobaczyć jak pracują i bawią się dzieci w różnych grupach wiekowych, przyjrzeć się pracy naszych specjalistów prowadzących zajęcia dodatkowe. Proponujemy również udział w różnych zabawach, w tym ruchowych, rytmicznych i tanecznych. Drugiego dnia o godzinie 10:00 zapraszamy do obejrzenia inscenizacji o tematyce wiosennej w wykonaniu dzieci sześcioletnich i do wspólnych  zabaw z Panią Wiosną. Przez cały czas pobytu w przedszkolu zapewniamy kandydatom na przedszkolaków mnóstwo niespodzianek i możliwość zabawy zarówno z rówieśnikami, jak i starszymi kolegami także na placu zabaw.

przedszkolaki_1.jpg

Serdecznie zapraszamy również dzieci niepełnosprawne, gdyż nasza baza lokalowa dostosowana jest do potrzeb dzieci z różnego typu niepełnosprawnościami. W przedszkolu zatrudnieni są także specjaliści posiadający kwalifikacje do prowadzenia zajęć zgodnie z indywidualnymi potrzebami dzieci.

przedszkolaki_2.jpg

Oferta naszego przedszkola:
- mamy małe grupy i bardzo elastyczne godziny pracy,
- szereg bezpłatnych zajęć dodatkowych z naciskiem na naukę języków obcych,
- wykwalifikowaną kadrę i specjalistów,
- bardzo przyjazne i bezpieczne warunki lokalowe.

Mamy własną kuchnie i stosujemy indywidualne diety. Mamy również żłobek.

W Akademii Przedszkolaka dzieci przebywają od 8:00 do 13:00 bezpłatnie. Pozostałe godziny, 1 zł za godzinę. 6-latki pobyt bezpłatny.
Kontakt: 84 686 40 71

* Artykuł sponsorowany

Reklama.

Tagi: przedszkole   dni otwarte   akademia przedszkolaka   wychowanie przedszkolne biłgoraj

Zobacz także

Bieżnia dla przedszkolaków oddana do użytku (FOTO)

Dodane: 2020-07-08 12:15 - Komentarze  (1)  czytane (672)

TAGI: bieżnia tartanowa, przedszkolaki, katolickie przedszkole, biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.59.63

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia