Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Zapisy do przedszkola i żłobka

Dodał: red Data: 2019-03-22 11:51:02 (czytane: 2286)

Akademia Przedszkolaka i żłobek "Chatka Puchatka" zaprasza chętne dzieci. Akademia Przedszkolaka Publiczne Przedszkole Językowe oraz żłobek Chatka Puchatka w Biłgoraju zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i młodsze oraz ich rodziców na dni otwarte.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolWychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, aby zobaczyć działalność przedszkola niejako „od kuchni”, proponujemy nowatorską formę zapoznania się z ofertą przedszkola i zapraszamy do odwiedzania naszych placówek w terminach: 27 - 28 marca 2019 roku w Akademii Przedszkolaka przy Alei 400-lecia 4, a 28 - 29 marca 2019 roku w Filii Kraina Elfów przy ul. Marii Konopnickiej.

przedszkolaki.jpg

Kandydatów na przedszkolaków i dzieci chętne o żłobka zapraszamy w godzinach 9:30 - 11:30. W tym czasie można będzie zapoznać się z bazą lokalową placówki, zobaczyć jak pracują i bawią się dzieci w różnych grupach wiekowych, przyjrzeć się pracy naszych specjalistów prowadzących zajęcia dodatkowe. Proponujemy również udział w różnych zabawach, w tym ruchowych, rytmicznych i tanecznych. Drugiego dnia o godzinie 10:00 zapraszamy do obejrzenia inscenizacji o tematyce wiosennej w wykonaniu dzieci sześcioletnich i do wspólnych  zabaw z Panią Wiosną. Przez cały czas pobytu w przedszkolu zapewniamy kandydatom na przedszkolaków mnóstwo niespodzianek i możliwość zabawy zarówno z rówieśnikami, jak i starszymi kolegami także na placu zabaw.

przedszkolaki_1.jpg

Serdecznie zapraszamy również dzieci niepełnosprawne, gdyż nasza baza lokalowa dostosowana jest do potrzeb dzieci z różnego typu niepełnosprawnościami. W przedszkolu zatrudnieni są także specjaliści posiadający kwalifikacje do prowadzenia zajęć zgodnie z indywidualnymi potrzebami dzieci.

przedszkolaki_2.jpg

Oferta naszego przedszkola:
- mamy małe grupy i bardzo elastyczne godziny pracy,
- szereg bezpłatnych zajęć dodatkowych z naciskiem na naukę języków obcych,
- wykwalifikowaną kadrę i specjalistów,
- bardzo przyjazne i bezpieczne warunki lokalowe.

Mamy własną kuchnie i stosujemy indywidualne diety. Mamy również żłobek.

W Akademii Przedszkolaka dzieci przebywają od 8:00 do 13:00 bezpłatnie. Pozostałe godziny, 1 zł za godzinę. 6-latki pobyt bezpłatny.
Kontakt: 84 686 40 71

* Artykuł sponsorowany

Reklama.

Tagi: przedszkole   dni otwarte   akademia przedszkolaka   wychowanie przedszkolne biłgoraj

Zobacz także

„Fascynujący świat zwierząt”. Wirtualna wystawa prac w MDK (FOTO)

Dodane: 2020-04-05 10:48 - Komentarze  (0)  czytane (181)

TAGI: mdk biłgoraj, wystawa on-line, wirtualny spacer, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.226.243.36

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Dwie kandydatury na dyrektora I LO im. ONZ w Biłgoraju

W odpowiedzi na ogłoszony przez Zarząd Powiatu konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, wpłynęły dwie oferty. W najbliższy poniedziałek, ma zostać powołana komisja konkursowa. Nowego dyrektora władze powiatu muszą wyłonić do końca marca br. Z końcem tego miesiąca bowiem na emeryturę przechodzi dyrektor Marian Klecha. więcej»

Studniówka "Budowlanki" 2020 (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju bawili się dziś na balu studniówkowym. Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęło się od podziękowań i oficjalnych wystąpień oraz staropolskiego poloneza. Następnie przy muzyce DJ-ów, uczestnicy bawili się do białego rana. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia