Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Zakończenie roku tegorocznych maturzystów ZSZiO (FOTO)

Dodał: red Data: 2017-04-28 12:20:33 (czytane: 4220)

28 kwietnia br. odbyło się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju zakończenie roku, a formalnie także nauki dla tegorocznych absolwentów placówki. Dla maturzystów przygotowano specjalny apel szkolny, obecna była dyrekcja szkoły i wicestarosta biłgorajski. Najlepsi uczniowie otrzymali wyróżnienia.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

SASS - usługi i materiały budowlane
www.sass-bilgoraj.pl,sass, usługi budowlane, materialy budowalne, kompleksowe usługi budowlane, roboty ziemne, odwodnienia terenu, transport samochodowy, usługi ślusarsko spawalnicze

ul. Zamojska 88. 23-400, BiłgorajKoniec kwietnia i początek maja, to dla maturzystów bardzo "gorący" okres. Z jednej strony oficjalnie kończą naukę w swych szkołach, z drugiej oczekują egzaminu maturalnego i wkraczają w nowy okres swego życia. 28 kwietnia uroczystość zakończenia roku szkolnego maturzystów odbyła się w ZSZiO.

zakonczenie_roku_szkolnego_maturzystow.JPG


W uroczystym apelu, połączonym z akademią z okazji 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w sali gimnastycznej szkoły zgromadzili się tegoroczni maturzyści z 9 klas. Podsumowania ich drogi w ZSZiO dokonał dyrektor placówki Adam Balicki, do maturzystów zwrócił się także Jarosław Piskorski wicestarosta biłgorajski. Najlepsi uczniowie klas maturalnych oraz ci, którzy angażowali się w sposób szczególny w życie szkoły otrzymali wyróżnienia i nagrody książkowe.

zszio_bilgoraj.JPG


Tegorocznym maturzystom, życzymy jak najlepszych wyników na egzaminie dojrzałości, dostania się na wymarzone studia oraz/lub podjęcie pracy zawodowej dającej satysfakcję i odpowiednie gratyfikacje finansowe.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 43

Tagi: maturzyści biłgoraj   zszio biłgoraj   zakończenie roku szkolnego maturzystów   oświata biłgoraj

Zobacz także

Otwarcie nowej pracowni fryzjerskiej w ZSZiO w Biłgoraju

Dodane: 2017-09-22 11:43 - Komentarze  (0)  czytane (348)

TAGI: pracownia fryzjerska, zszio biłgoraj, technik usług fryzjerskich, oświata biłgorajKomentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.225.41.203

(2017-04-28 17:48:43)

1 maja 2011 r. - to data beatyfikacji Papieża Polaka,a więc wkrótce 6 rocznica.

Proponuję nie zapominać (2017-04-28 13:29:38)

Upominam się o uczczenie również 1 Maja - ŚWIĘTA LUDZI PRACY. Jako Święto (również kościelne) Jest to dzień wolny OD PRACY.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

2x80 km na 80-lecie szkoły (FOTO)

Trzydniowym rajdem rowerowy uczniowie i nauczyciele LO im. ONZ postanowili uczcić jubileusz 80-lecia placówki, który przypada w roku kalendarzowym 2017. Na rajd z Biłgoraja do Sandomierza i z powrotem ruszyło 30 uczniów wraz z opiekunami. Podczas rajdu przewidziano cały dzień na zwiedzanie Sandomierza i okolic. więcej»

Wyniki egzaminu maturalnego w ZSBiO pozytywnie zaskoczyły

Z nieoficjalnych informacji wynika, że biłgorajska "Budowlanka" będzie mogła poszczycić się nawet 100% zdawalnością tegorocznej matury. Na chwilę obecna wyniki młodzieży ZSBiO są zdecydowanie wyższe niż średnia krajowa czy wojewódzka. A ci, którym potknęła się w maju noga mają szansę na poprawce. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia