Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Zakończenie roku tegorocznych maturzystów ZSZiO (FOTO)

Dodał: red Data: 2017-04-28 12:20:33 (czytane: 4838)

28 kwietnia br. odbyło się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju zakończenie roku, a formalnie także nauki dla tegorocznych absolwentów placówki. Dla maturzystów przygotowano specjalny apel szkolny, obecna była dyrekcja szkoły i wicestarosta biłgorajski. Najlepsi uczniowie otrzymali wyróżnienia.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, BiłgorajKoniec kwietnia i początek maja, to dla maturzystów bardzo "gorący" okres. Z jednej strony oficjalnie kończą naukę w swych szkołach, z drugiej oczekują egzaminu maturalnego i wkraczają w nowy okres swego życia. 28 kwietnia uroczystość zakończenia roku szkolnego maturzystów odbyła się w ZSZiO.

zakonczenie_roku_szkolnego_maturzystow.JPG


W uroczystym apelu, połączonym z akademią z okazji 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w sali gimnastycznej szkoły zgromadzili się tegoroczni maturzyści z 9 klas. Podsumowania ich drogi w ZSZiO dokonał dyrektor placówki Adam Balicki, do maturzystów zwrócił się także Jarosław Piskorski wicestarosta biłgorajski. Najlepsi uczniowie klas maturalnych oraz ci, którzy angażowali się w sposób szczególny w życie szkoły otrzymali wyróżnienia i nagrody książkowe.

zszio_bilgoraj.JPG


Tegorocznym maturzystom, życzymy jak najlepszych wyników na egzaminie dojrzałości, dostania się na wymarzone studia oraz/lub podjęcie pracy zawodowej dającej satysfakcję i odpowiednie gratyfikacje finansowe.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 43

Tagi: maturzyści biłgoraj   zszio biłgoraj   zakończenie roku szkolnego maturzystów   oświata biłgoraj

Zobacz także

Najlepsi sportowcy Szkoły Podstawowej w Smólsku w roku szkolnym 2017/2018

Dodane: 2018-06-23 21:25 - Komentarze  (1)  czytane (488)

TAGI: szkoła podstawowa w smólsku, edward furlepa, sport szkolny, najlepsi szkolni sportowcyKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.225.31.188

(2017-04-28 17:48:43)

1 maja 2011 r. - to data beatyfikacji Papieża Polaka,a więc wkrótce 6 rocznica.

Proponuję nie zapominać (2017-04-28 13:29:38)

Upominam się o uczczenie również 1 Maja - ŚWIĘTA LUDZI PRACY. Jako Święto (również kościelne) Jest to dzień wolny OD PRACY.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

'Wiosna młodych artystów', czyli jubileusz w MDK (FOTO)

Pracownia plastyczna prowadzona przez Irenę Oręziak - Kupczak obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia swej działalności. Z tej okazji 11 marca br. w MDK odbyły się jubileuszowe uroczystości. W programie znalazła się prezentacja prac plastycznych, występy artystyczne oraz aukcje obrazów. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia