Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Zajęcia z międzynarodową stylistką

Dodał: red Data: 2019-12-02 13:21:16 (czytane: 1182)

Warsztaty z międzynarodową stylistką fryzur Eleną Voytanovą odbyły się dziś w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Uczestniczyli w nim uczniowie technikum fryzjerskiego, nauczyciele oraz fryzjerzy współpracujący z placówką.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolTo kolejne zajęcia praktyczne, obok kursów i praktyk, które mają doskonalić umiejętności przyszłych fryzjerów. -Chcielibyśmy by uczniowie wyszli poza ławki szkolne, by poszerzali nie tylko swa wiedzę ale także umiejętności i horyzonty. Stąd takie warsztaty i pokazy są niezwykle potrzebne. Tym bardziej, że mogą oni zdobyć nowe kwalifikacje, bo za warsztaty dostają certyfikaty. Szukając pracy mogą więc pochwalić się że są dobrze przygotowani - przyznaje Iwona Kozyra, nauczyciel przedmiotów zawodowych fryzjerskich w ZSZiO w Biłgoraju.

elena_voytanova__2_.JPG

Szkoła organizuje także wyjazdy na konkursy fryzjerskie, więc to dodatkowa okazja do zdobycia wiedzy, którą można wykorzystać i tam. -Takie spotkania są przydatne także dla nas nauczycieli, pozwala nam buc na bieżąco z trendami i rozwiązaniami stosowanymi we fryzjerstwie, a tą wiedzę możemy przekazać uczniom podczas zajęć - dodaje Iwona Kozyra.

elena_voytanova__1_.JPG

Większa część uczniów zdobywaną w szkole wiedzę wykorzystuje już w praktyce. Czy to czesząc i strzyżą w domu, czy podczas praktyk w salonach fryzjerskich. -Aktualnie jest bardzo duże zapotrzebowanie na fryzjerów, bo każdy chce dobrze wyglądać. W szkole zdobywamy solidne podstawy teoretyczne i praktyczne, a takie szkolenia i pokazy po prostu tę wiedzę i umiejętności pozwalają nam utrwalić i rozwinąć. Chodzi o nowe techniki czy style. To potem można wykorzystać np. czesząc członków rodziny na różne okazje i w ten sposób praktykując na przeszłość - przyznaje Gabriela Marczak z techniku fryzjerskiego.

elena_voytanova__4_.JPG

-Jest zapotrzebowanie na specjalistów w każdym zawodzie, a szczególnie właśnie na specjalistów fryzjerów. Nieustanie trzeba się rozwijać nadążać za trendami, umieć doradzić klientowi, podpowiedzieć mu. Stąd takie warsztaty, ze specjalistami praktykami, są dla mnie bardzo cenne. Nie tylko mam okazję zobaczyć jak oni pracują ale także podpatrzeć ich tajniki i potem na prowadzonych przez-nich zajedziach praktycznych je utrwalić. To jest bezcenne - dodaje Dominika Waliłko, uczennica technikum fryzjerskiego.

Elena Voynova jest międzynarodową stylistą, pochodzi z Ukrainy. Jest także założycielkę i dyrektorem Szkoły Sztuki Fryzjerskiej w Kijowie.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: elena voytanova   zszio biłgoraj   konkurs fryzjerski   oświata biłgoraj

Zobacz także

Warsztaty florystyczne w Ciosmach

Dodane: 2020-11-23 11:25 - Komentarze  (0)  czytane (577)

TAGI: warsztaty florystyczne, stowarzyszenie dąb w ciosmach, gmina biłgoraj, obywatelski duetKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.153.39.7

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia