Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Zabrzmiał pierwszy dzwonek (FOTO)

Dodał: red Data: 2018-09-03 11:17:45 (czytane: 3063)

Dla uczniów wszystkich typów szkół zabrzmiał dziś pierwszy dzwonek nowego roku szkolnego 2018/2019. Po dwumiesięcznych wakacjach przyszedł czas nauki i pracy. Kolejny etap nauki uczniowie rozpoczęli od uroczystych szkolnych apeli. My z aparatem odwiedziliśmy biłgorajską "Budowlankę".-To szczególny rok szkolny - przyznaje dyrektor ZSBiO w Biłgoraju, Stanisław Sitarz. Jak zaznacza, to wyjątkowy okres przeżywania 100-lecie niepodległości. -W tym roku szkolnym można pokazać czym jest i jak winien się objawiać współczesny patriotyzm. Dla ucznia to systematyczna i wytężona praca w zdobywaniu wiedzy, jej pogłębianie oraz nieustanne samodoskonalenie. To czas, gdy pamięcią i konkretnymi czynami oddamy cześć tym wszystkim, którzy za wolność Polski - zaznacza.

nowy_rok_szkolny_bilgoraj.JPG

Uroczyste akademie szkolne rozpoczęły się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Były przemówienia dyrektora, przedstawiciela Rady Rodziców, Samorządu Uczniowskiego oraz przedstawicieli organów prowadzących placówki. Dziś w całym Województwie Lubelskim, rok szkolny rozpoczęło ponad 340 tysiące uczniów. Oficjalnie informujemy, że wakacje już za 10 miesięcy.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 64

Tagi: nowy rok szkolny   pierwszy dzwonek   początek roku szkolnego   oświata biłgoraj

Zobacz także

Oliwia Stelmach laureatką Programu Stypendialnego

Dodane: 2019-12-10 14:46 - Komentarze  (0)  czytane (60)

TAGI: i lo im. onz, oświata biłgoraj, program stypendialny, biłgorajKomentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.94.129.211

(2018-09-04 14:04:20)

nie zauwazylem na zdjeciach Sorki Teresy Kosc? Czyzby juz nie uczyla w Budowlance?

brawo dla radnego Mury, jako jedyny kulturalnie podziękował (2018-09-03 11:20:11)

inni tylko obiecują i proszą

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Minister zdrowia z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju (FOTO)

Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odwiedził wczoraj minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Spotkał się z kadrą pedagogiczną i słuchaczami placówki oraz zwiedził pracownie szkoły. Była to także okazja do dyskusji nad stanem kształćenia zawodowego w branżach ochrony zdrowia oraz nad sytuacją opieki zdrowia w Polsce i planowanymi działaniami w tym sektorze. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia