Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Zabawki dla dzieci w trudnej sytuacji

Dodał: red Data: 2019-07-10 07:15:00 (czytane: 1174)

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju zbierali zabawki. Wszystkie trafiły do ich rówieśników, których życie postawiło w trudnej sytuacji. Zabawki zostały przekazane do Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach.W roku szkolnym 2018/2019 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju uczestniczyła w projekcie realizowanym przez Fundację Pomocy Dzieciom „Krzyk”, dofinansowanym z programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018. Podstawowym zadaniem projektu było poszerzenie wiedzy o różnorodności kulturowej, a także kształtowanie postawy tolerancji i przeciwdziałanie dyskryminacji.

zabawki.jpg

W ramach realizacji projektu również przeprowadzono wśród uczniów zbiórkę zabawek. W lipcu br. zabawki zostały dostarczone do Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach. Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach zapewnia całodobowy, okresowy pobyt matkom z małoletnimi dziećmi i kobietom w ciąży, które znalazły się w sytuacji kryzysowej. Pomoc otrzymają również dziewczęta niepełnoletnie w ciąży oraz w okresie okołoporodowym. Wszelkie informacje można uzyskać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu tel. 84 53 00 942 lub tel. 603 595 009Zobacz także:

Różnorodność uskrzydla „Piątkę”

/Magdalena Pikul/

Tagi: zbiórka zabawek   szkoła podstawowa nr 5 w biłgoraju   dom dla samotnych matek   różnorodność nas uskrzydla

Zobacz także

Rzetelny i elastyczny system kształcenia wyższego - studia w WSAiB

Dodane: 2020-01-17 11:16 - Komentarze  (0)  czytane (323)

TAGI: studenci, studia, kształcenie wyższe, biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.207.240.35

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Minister zdrowia z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju (FOTO)

Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odwiedził wczoraj minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Spotkał się z kadrą pedagogiczną i słuchaczami placówki oraz zwiedził pracownie szkoły. Była to także okazja do dyskusji nad stanem kształćenia zawodowego w branżach ochrony zdrowia oraz nad sytuacją opieki zdrowia w Polsce i planowanymi działaniami w tym sektorze. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia