Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

XVIII Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych „O Puchar Wójta Gminy Biłgoraj” (FOTO, WYNIKI)

Dodał: red Data: 2019-07-14 22:44:21 (czytane: 2115)

Na boisku wiejskim w Gromadzie odbył się dziś Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj. Była to już 18. edycja wydarzenia. Od lat cel imprezy jest ten sam, to integracja integracja sołectw Gminy Biłgoraj poprzez uczestnictwo w imprezach w zakresie kultury fizycznej i sportu, wdrażanie wartości sportowej rywalizacji wśród mieszkańców oraz propagowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajW tegorocznym Turnieju wzięło udział 8 Niezrzeszonych Zespołów Piłkarskich reprezentujących miejscowości i sołectwa Gminy Biłgoraj z Bidaczowa, Hedwiżyna i Ignatówki, Gromady, Majdanu Gromadzkiego i Nadrzecza, Soli, Dąbrowicy i Kolonii Sól, Korytkowa Dużego i Dereźni. -W Turnieju uczestniczymy co roku, to okazja do dobrej zabawy. Zebraliśmy młodą drużynę, chyba jesteśmy najmłodszą drużyną. Brak umiejętności nadrabiamy zaangażowaniem, poświęceniem i ambicją - przyznaje jedne z uczestników, Krzysztof Pardo.

turniej_o_puchar_wojtka_gminy_bilgoraj.JPG

Turniej rozpoczął się Mszą św. w kościele parafialnym w Gromadzie, zaś bezpośrednio po niej rozpoczęły się eliminacje grupowe. -Cieszę się, że mimo wakacji i czasu urlopów, tak licznie stawili się mieszkańcy naszej Gminy by rywalizować i aktywnie spędzić czas. To budujące. Dziękuję wszystkim zawodnikom, organizatorom, osobom zaangażowanym. Wszyscy zasługują na słowa uznania. Sportową rywalizację dopełniają atrakcje kulturalne, to powoduje, że na imprezie każdy znajdzie coś dla siebie - przyznaje Wójt Wiesław Różyński. W ocenie Przewodniczącego Rady Gminy w Biłgoraju, Jana Majewskiego Turniej jako cykliczna impreza na trwałe zapisał się w kalendarzu imprez organizowanych przez Gminę Biłgora. -To okazja do spotkania się mieszkańców różnych miejscowości i wspólna zabawa - dodaje Przewodniczący Majewski.

Reklama.

Obok Turnieju odbyły się także imprezy towarzyszące m.in.  pokazy Strongmanów z Wałbrzycha i różnorodne atrakcje dla dzieci. Na zakończenie do tańca zagrał zespół „Meffis”, zaś gwiazdą wieczoru był zespół Pudzian Band.

Tytuł mistrza Turnieju zdobyła drużyna z Dąbrowicy i Kolonii Sól, II miejsce wywalczyła reprezentacja z Soli, zaś III miejsce przypadło zawodnikom z Gromady.

Król strzelców został Paweł Hadam (drużyna z Bidaczowa), najlepszy zawodnikiem Piotr Rękas (drużyna z Dąbrowicy), a najlepszym bramkarzem - Kacper Ćwikła (drużyna z Soli). Młodym talentem okrzyknięto Gabriela Zygmunta (drużyna z Korytkowa Dużego).

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 92

Tagi: turniej piłki nożnej   gromada   gmina biłgoraj   sport biłgoraj

Zobacz także

Ferie z karate (FOTO)

Dodane: 2020-01-23 15:53 - Komentarze  (0)  czytane (302)

TAGI: ferie z karate, karate kradycyjne, biłgoraj, osir biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.227.2.246

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Ogłoszenia