Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

XVIII Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie

Dodał: red Data: 2019-03-15 16:47:59 (czytane: 2018)

Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju, Nadleśnictwo Biłgoraj i Uczniowski Klub Sportowy „Leśnik” byli organizatorami XVIII Mistrzostw Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie. Turniej rozegrany został na hali OSiR, w dniach 14 - 15 marca br.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolDo XVIII Mistrzostw Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie zgłosiły się 21 drużyny reprezentujące nadleśnictwa: Biłgoraj, Chełm, Gościeradów, Janów Lubelski, Józefów, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Mircze, Nowa Dęba, Parczew, Puławy, Rozwadów, Rudnik, Sobibór, Strzelce,  Świdnik, Tomaszów, Włodawa, oraz Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej i Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie. Zgłoszone drużyny zostały podzielone na sześć grup.

mistrzostwa_nadlesnictw_2019__2_.JPG
Nadleśnictwo Włodawa

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw:
1. Nadleśnictwo Włodawa;
2. Nadleśnictwo Chełm;
3. Nadleśnictwo Biłgoraj;
4. Nadleśnictwo Józefów;

5. Nadleśnictwo Rudnik;
6. Nadleśnictwo Krasnystaw;
7. Nadleśnictwo Tomaszów;
8. Nadleśnictwo Rozwadów;
9. Nadleśnictwo Nowa Dęba;
10. Nadleśnictwo Kraśnik;
11. Nadleśnictwo Gościeradów;
12. Nadleśnictwo Parczew;
13. Nadleśnictwo Sobibór;
14. Nadleśnictwo Janów Lubelski;
15. Nadleśnictwo Mircze;
16. Nadleśnictwo Puławy;
17. Nadleśnictwo Strzelce;
18. Nadleśnictwo Lubartów;
19. BILiGL;
20. RDLP;
21. Nadleśnictwo Świdnik.

mistrzostwa_nadlesnictw_2019 (1)_1.JPG
Nadleśnictwo Biłgoraj

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika:
Najlepszy rozgrywający - Grzegorz Dybiak.
Najlepszy atakujący - Maciej Lach.
Najlepszy obrońca - Dawid Sobaszek.
Najwszechstronniejszy zawodnik - Rafał Mróz.

Reklama.

Do uczestników sportowych zmagań, okolicznościowy list wystosował dyrektor RDLP w Lublinie, Marek Kamola. Czytamy w nim: -Udział w rozgrywkach piłki siatkowej to świadectwo siły charakteru, waleczności i odporności psychicznej. W imieniu kierownictwa RDLP w Lublinie gratuluję wszystkim drużynom zaangażowania i poświęcenia. Cieszę się, że Mistrzostwa odbyły się w duchu sportowej rywalizacji i zgodnie z zasadami fair play.

mistrzostwa_nadlesnictw_2019__3_.JPG
Nadleśnictwo Józefów

Jak zauważa po. Nadleśniczego Nadleśnictwa Biłgoraj, Leszek Turczyniak, Coroczne Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej cieszą się wielką popularnością. W jego ocenie to doskonała promocja Ziemi Biłgorajskiej, Biłgoraja i sportu. -Może pochwalić się tym co mamy najcenniejsze, pokazać z dobrej strony oraz utwierdzić gości w przekonaniu, że jesteśmy jako biłgorajanie gościnni i otwarci - mówił.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: mistrzostwa nadleśnictw   biłgoraj   zsl w biłgoraju   piłka siatkowa

Zobacz także

Wędkarze z pucharem Starosty Biłgorajskiego

Dodane: 2019-08-12 12:43 - Komentarze  (0)  czytane (980)

TAGI: wędkarze z pucharem starosty, zawody wędkarskie, goraj, stowarzyszenie amurKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 100.24.209.47

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Derby Łada 1945 Biłgoraj - Hetman Zamość. Goście wygrali 2:0 (FOTO)

Ponad tysiąc kibiców oglądało dzisiejszy mecz Łady 1945 Biłgoraj i Hetmana Zamość. Derbowe spotkanie odbyło się na stadionie przy ulicy Targowej. Mecz był kategorii podwyższonego ryzyka, stąd dodatkowe siły Policji. Ostatecznie jednak się okazało, że żaden z kibiców Hetmana na stadion nie wszedł. Kibicować swej drużynie chciało więcej osób niż biletów było dla klubu z Zamościa przewidziane. więcej»

Ogłoszenia