Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

XV Puchar Polski w Kumite Drużynowym Mazovia Karate Cup i 5. zwycięstwo z rządu

Dodał: red Data: 2017-10-10 09:03:40 (czytane: 665)

Drużna z biłgorajskiego Klubu Karate Tradycyjnego najlepsza w Polsce. Za zwycistwem stoją Patryk Jarosz, Wojciech Kukiełka, Szymon Różański i Jakub Bielak.

SASS - usługi i materiały budowlane
www.sass-bilgoraj.pl,sass, usługi budowlane, materialy budowalne, kompleksowe usługi budowlane, roboty ziemne, odwodnienia terenu, transport samochodowy, usługi ślusarsko spawalnicze

ul. Zamojska 88. 23-400, Biłgoraj

Gabinet Psychologiczny mgr Lidia Przybylska
,psycholog, psychologia, uzależnienia, Lidia Przybylska, kryzysy, leczenie zaburzeń depresyjnych, badanie osób ubiegających się o broń, opiniowanie psychologiczne Biłgoraj, bilgoraj, badanie na broń, badania broń,

ul. Poprzeczna 16/4. 23-400, BiłgorajReklama.

W Pruszkowie zakończyła się XV Puchar Polski w Kumite Drużynowym Mazovia Karate Cup. Zawody zostały rozegrane w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu. Turniej został zorganizowany przez Karate Klub Pruszków przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego, fundatorem nagród była firma Pineks - przedstawiciel firmy Adidas.

karate_bilgoraj.jpg

W imprezie wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek z 12 klubów karate tradycyjnego zrzeszonych w PZKT. Zawody obserwowała licznie zebrana w hali publiczność, która mogła obejrzeć ponad 200 pojedynków. Jesteśmy szczęśliwi i dumni z wyniku naszej drużyny, która jest wciąż niepokonana. Pomimo początku sezonu startowego nasi zawodnicy wykazali ogromne skupienie, sportową determinację w walce o tytuł najlepszej drużyny w Polsce. Sensei Andrzej Szeliga nie szczędzi słów radości i uznania dla swoich podopiecznych oraz wyrazów podziękowania za wspaniałe i nieocenione wsparcie rodziców.

/ToF/

Tagi: karate biłgoraj   mistrzostwa polski   kumite drużynowe   sport biłgoraj

Zobacz także

Piłkarski weekend za nami

Dodane: 2017-10-17 10:40 - Komentarze  (3)  czytane (346)

TAGI: osir biłgoraj, łada 1945 biłgoraj, piłkarski weekend, sport biłgorajKomentarze (6)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.196.33.246

w sumie analityk ma rację (2017-10-11 10:47:35)

Gratulacje dla chłopaków za sukces i realizację swoich pasji. Mam nadzieję, że to nie ostatni ich sukces!

analityk (2017-10-11 08:24:41)

Chwalić należy ale i uczciwie informować, że chodzi tylko o JEDEN z licznych styli i federacji karate (a samego "Tradycyjnego" są w Polsce dwie). A w piłce jest tylko JEDEN Puchar Polski pod szyldem PZPN i nie ma Pucharów dla kopiących piłkę ręczną, nożną, koszykową, gimnastyczną, w trampkach, itd. Żeby więc tutaj zdobyć Puchar Polski - a zwycięzca jest tylko JEDEN na kilka tysięcy drużyn to nie wystarczy machnąć parę razy ręką czy nogą.

żal (2017-10-10 13:35:12)

Dziękujemy za informację. Teraz już będziemy wiedzieć, że nie należy chwalić chłopaków, bo to przecież nie mistrzostwo świata. Jestem przekonany, że napisał to jakiś mieszkający na stałe w Japonii znany analityk wydarzeń karate, który chciał nam doprecyzować. Bo przecież nawet nie zakłady, że mógł to zrobić jakiś zawistny działacz innej szkółki, bez sukcesów.

Karateka nietradycyjny (2017-10-10 11:03:23)

Nazwa imprezy jest myląca - powinno być, że jest to "Puchar Polski Mazovia Karate Cup KARATE TRADYCYJNEGO czyli JEDNEJ tylko federacji i stylu karate (a tych różnych oficjalnych federacji "sportów walki" w Polsce jest 7 czy 8 - trudno jednoznacznie powiedzieć bo są ciągłe podziały i sporty co jest karate a co nie). A tak wychodzi, ze to jakieś jedne, ogólnopolskie zawody wszystkich karateków.

Gratulacje chłopaki (2017-10-10 10:23:20)

Belfer (2017-10-10 10:22:41)

Gratulacje! Szczególne dla Patryka i Wojtka :)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Święto Sportu Szkolnego w RCEZ

21 września br. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju odbyło się Święto Sportu Szkolnego. Po zbiórce uczniów i nauczycieli, oficjalnego otwarcia wydarzenia dokonał dyrektor szkoły Jerzy Buczko. W programie przewidziano sprawozdanie z działalności sportowej i nagrodzenie najlepszych sportowców oraz podziękowania dla sponsorów. więcej»

Ogłoszenia