Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

XV Puchar Polski w Kumite Drużynowym Mazovia Karate Cup i 5. zwycięstwo z rządu

Dodał: red Data: 2017-10-10 09:03:40 (czytane: 1392)

Drużna z biłgorajskiego Klubu Karate Tradycyjnego najlepsza w Polsce. Za zwycistwem stoją Patryk Jarosz, Wojciech Kukiełka, Szymon Różański i Jakub Bielak.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajReklama.

W Pruszkowie zakończyła się XV Puchar Polski w Kumite Drużynowym Mazovia Karate Cup. Zawody zostały rozegrane w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu. Turniej został zorganizowany przez Karate Klub Pruszków przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego, fundatorem nagród była firma Pineks - przedstawiciel firmy Adidas.

karate_bilgoraj.jpg

W imprezie wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek z 12 klubów karate tradycyjnego zrzeszonych w PZKT. Zawody obserwowała licznie zebrana w hali publiczność, która mogła obejrzeć ponad 200 pojedynków. Jesteśmy szczęśliwi i dumni z wyniku naszej drużyny, która jest wciąż niepokonana. Pomimo początku sezonu startowego nasi zawodnicy wykazali ogromne skupienie, sportową determinację w walce o tytuł najlepszej drużyny w Polsce. Sensei Andrzej Szeliga nie szczędzi słów radości i uznania dla swoich podopiecznych oraz wyrazów podziękowania za wspaniałe i nieocenione wsparcie rodziców.

/ToF/

Tagi: karate biłgoraj   mistrzostwa polski   kumite drużynowe   sport biłgoraj

Zobacz także

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Pływaniu

Dodane: 2018-06-19 23:37 - Komentarze  (0)  czytane (278)

TAGI: mistrzostwa województwa, pływania, rwks sparta biłgoraj, sport biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.92.150.98

w sumie analityk ma rację (2017-10-11 10:47:35)

Gratulacje dla chłopaków za sukces i realizację swoich pasji. Mam nadzieję, że to nie ostatni ich sukces!

analityk (2017-10-11 08:24:41)

Chwalić należy ale i uczciwie informować, że chodzi tylko o JEDEN z licznych styli i federacji karate (a samego "Tradycyjnego" są w Polsce dwie). A w piłce jest tylko JEDEN Puchar Polski pod szyldem PZPN i nie ma Pucharów dla kopiących piłkę ręczną, nożną, koszykową, gimnastyczną, w trampkach, itd. Żeby więc tutaj zdobyć Puchar Polski - a zwycięzca jest tylko JEDEN na kilka tysięcy drużyn to nie wystarczy machnąć parę razy ręką czy nogą.

żal (2017-10-10 13:35:12)

Dziękujemy za informację. Teraz już będziemy wiedzieć, że nie należy chwalić chłopaków, bo to przecież nie mistrzostwo świata. Jestem przekonany, że napisał to jakiś mieszkający na stałe w Japonii znany analityk wydarzeń karate, który chciał nam doprecyzować. Bo przecież nawet nie zakłady, że mógł to zrobić jakiś zawistny działacz innej szkółki, bez sukcesów.

Karateka nietradycyjny (2017-10-10 11:03:23)

Nazwa imprezy jest myląca - powinno być, że jest to "Puchar Polski Mazovia Karate Cup KARATE TRADYCYJNEGO czyli JEDNEJ tylko federacji i stylu karate (a tych różnych oficjalnych federacji "sportów walki" w Polsce jest 7 czy 8 - trudno jednoznacznie powiedzieć bo są ciągłe podziały i sporty co jest karate a co nie). A tak wychodzi, ze to jakieś jedne, ogólnopolskie zawody wszystkich karateków.

Gratulacje chłopaki (2017-10-10 10:23:20)

Belfer (2017-10-10 10:22:41)

Gratulacje! Szczególne dla Patryka i Wojtka :)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Zdzisław Żołopa sędziuje najleszym w Europie

97. Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów odbywają się w dniach od 26 marca do 1 kwietnia 2018 w Bukareszcie (Rumunia). Są to równocześnie 31. Mistrzostwa Europy Kobiet w podnoszeniu ciężarów. Sędziuje na nich biłgorajanin, prezes LKS "ZNICZ" Biłgoraj Zdzisław Żołopa. więcej»

Bal sportowca 2018 (FOTO)

10 lutego br. już po raz XVIII odbył się - zorganizowany przez biłgorajskie środowisko sportowe - bal sportowca. Gala Mistrzów Sportu zgromadziła w jednym z lokali w Biłgoraju sportowców, trenerów i działaczy sportowych. Była to okazja do podsumowania 2017 roku w sporcie oraz do wyróżnienia sportowców i osób wspierających sport. więcej»

Ogłoszenia