Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

XV Puchar Polski w Kumite Drużynowym Mazovia Karate Cup i 5. zwycięstwo z rządu

Dodał: red Data: 2017-10-10 09:03:40 (czytane: 1537)

Drużna z biłgorajskiego Klubu Karate Tradycyjnego najlepsza w Polsce. Za zwycistwem stoją Patryk Jarosz, Wojciech Kukiełka, Szymon Różański i Jakub Bielak.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, BiłgorajReklama.

W Pruszkowie zakończyła się XV Puchar Polski w Kumite Drużynowym Mazovia Karate Cup. Zawody zostały rozegrane w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu. Turniej został zorganizowany przez Karate Klub Pruszków przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego, fundatorem nagród była firma Pineks - przedstawiciel firmy Adidas.

karate_bilgoraj.jpg

W imprezie wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek z 12 klubów karate tradycyjnego zrzeszonych w PZKT. Zawody obserwowała licznie zebrana w hali publiczność, która mogła obejrzeć ponad 200 pojedynków. Jesteśmy szczęśliwi i dumni z wyniku naszej drużyny, która jest wciąż niepokonana. Pomimo początku sezonu startowego nasi zawodnicy wykazali ogromne skupienie, sportową determinację w walce o tytuł najlepszej drużyny w Polsce. Sensei Andrzej Szeliga nie szczędzi słów radości i uznania dla swoich podopiecznych oraz wyrazów podziękowania za wspaniałe i nieocenione wsparcie rodziców.

/ToF/

Tagi: karate biłgoraj   mistrzostwa polski   kumite drużynowe   sport biłgoraj

Zobacz także

RWKS Sparta Biłgoraj zaprasza dziewczęta na zajęcia z piłki nożnej

Dodane: 2018-09-13 11:40 - Komentarze  (0)  czytane (399)

TAGI: piłka nożna dziewcząt, rwks sparta biłgoraj, sport biłgoraj, treningi piłkarskie biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.166.141.69

w sumie analityk ma rację (2017-10-11 10:47:35)

Gratulacje dla chłopaków za sukces i realizację swoich pasji. Mam nadzieję, że to nie ostatni ich sukces!

analityk (2017-10-11 08:24:41)

Chwalić należy ale i uczciwie informować, że chodzi tylko o JEDEN z licznych styli i federacji karate (a samego "Tradycyjnego" są w Polsce dwie). A w piłce jest tylko JEDEN Puchar Polski pod szyldem PZPN i nie ma Pucharów dla kopiących piłkę ręczną, nożną, koszykową, gimnastyczną, w trampkach, itd. Żeby więc tutaj zdobyć Puchar Polski - a zwycięzca jest tylko JEDEN na kilka tysięcy drużyn to nie wystarczy machnąć parę razy ręką czy nogą.

żal (2017-10-10 13:35:12)

Dziękujemy za informację. Teraz już będziemy wiedzieć, że nie należy chwalić chłopaków, bo to przecież nie mistrzostwo świata. Jestem przekonany, że napisał to jakiś mieszkający na stałe w Japonii znany analityk wydarzeń karate, który chciał nam doprecyzować. Bo przecież nawet nie zakłady, że mógł to zrobić jakiś zawistny działacz innej szkółki, bez sukcesów.

Karateka nietradycyjny (2017-10-10 11:03:23)

Nazwa imprezy jest myląca - powinno być, że jest to "Puchar Polski Mazovia Karate Cup KARATE TRADYCYJNEGO czyli JEDNEJ tylko federacji i stylu karate (a tych różnych oficjalnych federacji "sportów walki" w Polsce jest 7 czy 8 - trudno jednoznacznie powiedzieć bo są ciągłe podziały i sporty co jest karate a co nie). A tak wychodzi, ze to jakieś jedne, ogólnopolskie zawody wszystkich karateków.

Gratulacje chłopaki (2017-10-10 10:23:20)

Belfer (2017-10-10 10:22:41)

Gratulacje! Szczególne dla Patryka i Wojtka :)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Sport seniorski na równi pochyłej?

Na profilu jednego z członków Zarządu klubu Łada 1945 Biłgoraj pojawił się tekst oceniający - dość dobitnie - działalność władz Miasta Biłgoraj w przedmiocie sportu seniorskiego w Mieście. -Uważam, że w ostaniach latach Biłgorajski sport cofnął się w rozwoju, nadmienię jedynie iż Rada Miasta przez wiele lat swojego niedziałania na rzecz rozwoju sportu, na czele z Komisja Sportu, zniszczyła grupy seniorskie - czytamy. więcej»

Ogłoszenia